2733
2734
عنوان

دیدار منو دوست نی نی سایتیم بعد سه سال + عکس😂😂😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1394 بازدید | 82 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چطور بضی اینجا انقدر باهم صمیمی میشن، چرا من دوست صمیمی اینجا ندارم😭

عزیز دلممممم

منو شکلات متولد یک روز و یک ماهیم خیلی روحیات شبیه به هم داریم کم کم صمیمی شدیم صد در صد برای تو هم دوستای عالی پیدا میشه

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
2738

خدا رو شکر که  مقبول هم بودید

منم از قدیم دوستهای نی نی سایتیه گلی دارم ک واقعی شدن و دوستشون دارم

امااااا ازین به بعد اولین دیدار رو حتما حتما جایی بیرون از خونه قرار بگذارید.به دلایل امنیتی!!!

عزیز دلممممم منو شکلات متولد یک روز و یک ماهیم خیلی روحیات شبیه به هم داریم کم کم صمیمی شدیم صد در ...

هر دوتون مجردین؟؟

مثلا انقد محڪمــ بغلم ڪنے که ترڪ خوردگےِ های قلبم بچسبه به همـ :)🖤
عزیز دلممممم منو شکلات متولد یک روز و یک ماهیم خیلی روحیات شبیه به هم داریم کم کم صمیمی شدیم صد در ...

ان شاالله دوستیتون پایدار باشه عزیزم...😍

خداجونم میدونم ک هم میبینی، هم میتونی، توکل کردم ب خودت...
قربونت برم عزیزم😘قطعا ماه رمضون نبود میومدم تا روی ماهتونو ببینم ان شاءالله سری بعد حتما این سعادت ...

انشاالله عزیز دلم اومدی اینجا همو ببینیم😙😙😙

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design

ممنون از همه 💙💙💙

میگفتم به اشپزی فقط ختم نمیشه ها 😟😂😁 وای از ان روز که افتد پرده ها. زمانیکه اسب های توانا اجازه ی ورود به میدان مسابقه را نداشته باشند هر الاغی میتواند به خط پایان برسد.وقتی دیدید سایه انسانهای کوچک درحال بلند شدن است .......بدانید افتاب سرزمین شما درحال غروب کردن است   💙💙💙(گل سرخ عزیز من به هر گلخانه ای باشی بدان رویای یک گلدان همیشه با تو خواهد بود)💙💙💙💙💙
خدا رو شکر که  مقبول هم بودید منم از قدیم دوستهای نی نی سایتیه گلی دارم ک واقعی شدن و دوستشون ...

عزیزم 😍چشم حتما

2706