2733
2734
عنوان

خانواده شوهر

925 بازدید | 88 پست

سلام ..من هفته پیش تولدم بود شوهرم واسم ی پلاک خریده بود بعد وقتی مادرشوهرم اینا فهمیدن کلی کنایه بار شوهرم کردن که تو که پول نداری چرا خریدی و طلا گرونه والان وقتش نیست در صورتی که ی ماه قبلش شوهر خواهر شوهرم واسش انگشتر خریده بود و اینام کلی خوشحال...بعد منم ساکت بودم و هیچی نگفتم بعد با شوهرم دوتایی اومدیم بیرون ...الان من تو ی شهر دیگ دانشجوام و تو خوابگاه شوهرمم خونه تنها..مادرشوهرم ی هفتس ی زنگ به شوهرم نزده که شام یا افطار و سحر بیا خونه ما تنهایی‌..بنظرتون تقصیر ما بوده یا خاتواده شوهرم؟من فردا میرم خونمون بنظرتون برم خونه مادرشوهرم‌یا واستم‌زنگ بزنه بعد برم؟شوهرم که میگه نرو😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برو شکر کن که به همینا ختم شده.بابام واسه روز زن برای مامانم ی پلاک و زنجیر خرید مادربزرگم و دختراش اینقد بد نگا میکردن اخرشم 3روز بیشتر گردن مامانم نبود.تو خیابون گمش کرد

معجزه خبر نمیکند.لطفا با احتیاط ناامید شوید...⛔🚫
2738
2706