2733
2739
عنوان

خانما که بچشون بدنبا اومده

297 بازدید | 49 پست

چهره بچتون چقدر شبیهه عکس سونوش بود؟اصلا بنطرتون از روی عکس سونو میشه فهمید بچه چه شکلیه😍

باتشکر از نی نی یار که نفهمیدم چی شد ترکوند اون  کاربریمو🤔🤔🤔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

اصلا شبیه نیست

همین الانش با نوزادیش ۱۸۰ درجه فرق داره چه برسه با جنینیش😂😂😂

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
اصلا شبيه نبود هيچي😑

از نیمرخش که سونو عکس داد حتی حالت دماغشو چونش بنظرت نیومد شبیه خودته یا شوهرت؟

همه بچه ها نیم رخشون یکیه😁😁😁

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
آخه بچه بدنیا میاد اصلا قیافش معلوم نمیشه که چه برسه به جنینیش من الان نوزادی و الانیه پسرمو ببینی ب ...

جدی؟؟اخه میگن چهارچوب فکو صورتش معلومه به کی رفته

سلام توی سونو چهره معلوم نیست مگه سونوسه بعدی بگیری اونم که خطرناکه وهمه نمیندازن

وای آره دیروز از فامیلای خالم رفته سه ماهش بوده سونو متاسفانه بچش مرده تو شکمش بعد سونو

چرا بنظرم شبيه خودم بود

ولي بدنيا اومد شبيه عكس سونو نبود الانم كه اصلا به قول بچه ها شبيه أوايل نوزاديش هم ني

من ملكه ي ايرانم ثروتمند پرافتخار چشم ها همه بدنبال من