2737
2734
عنوان

کیاشوهرشون کارشون با ارباب رجوعه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 395 بازدید | 49 پست
نه بابا من شوهرم 90% ارباب رجوع هاش خانمه تازه هم همشم میاد برامن تعریف میکنه ماجراهاشونو منم اصلا ب ...

جسارت نباشه شما یا خیلی ساده اید 

یا خیلی ریلکس و راحتین در این موردا یعنی عادیه مثل خیلی ها  و مشکلی نیست .

یا دوسش ندارید که اینجوری میگید و مهم نیست برای شما . چون کسی هم که دوس نداشته باشه طرف مقابلش رو اینجپری میگن معمولا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مساله اینجاست که نگرانی ما مشکلی رو حل نمیکنه.اگر تمام  طول رو رو استرس داشته باشیم هیچ اثری نداره.جلو کسی رو که بخواد بره نمیشه گرفت.امروز نره فردا میره

نگران نباشید . همکارا ناضر هستند و چون کارهاشونو بررسی میکنن اقاتون این کارو نمیکنه . نگران نباشید .زندگی خودتو با این چیزا حساس و خراب نکن . نهایتش خیلی حساس شدی بگو قسمتی که هست رو جابجا کنه بره یه قسمتی که بت اربا ب رجو شخصی سرکله نزنه .

2731
چطوری اینقدربی خیالی؟چرابرات مهم نیس من حتی دوست ندارم توذهنش من وبا اونامقایسه کنه

چون به شوهرم اعتماد کامل دارم . نمیتونم که ببندمش تو خونه یا هرروز باهاش برم یا جلوی ذهنشو بگیرم من تلاشمو میکنم که واسش چیزی کم نذارم با شک و بددلی هم فقط از شوهرم دور و دورتر میشم منم همکار اقا  و ارباب رجوع مردم داریم خوشم میاد اون ازین فکرا بکنه  ؟

هم مامانم هم ماما ولی مامان بودن جذاب تره😚😍😍😍😍
نگران نباشید . همکارا ناضر هستند و چون کارهاشونو بررسی میکنن اقاتون این کارو نمیکنه . نگران نباشید . ...

از اون نظر که خدا ناظره.ولی همین که بایدبهشون زنگ بزنه بیان دنبال پرونده هاشون من دوست ندارم.باخودم میگم نکنه حتی صدای اون روبامن مقایسه کنه

"امضام بخونید ..توکل کنید به خدا در هر شرایطی  حالا توکل یعنی چی؟ یعنی بگو خدایا فلان موضوع رو سپردم به خودت حلش کن و مطمئن باش خدا مواظبته.. از خدای مهربونت فاصله نگیر...نماز معجزه می کنه ! از دستش ندھ😍🌱یه صلوات واسه سلامتی امام زمانت بفرس🤲 بالاخره یه روز ، یه جا ماهم از خوشحالی جیغ می زنیم و انقدر خوشحال میشیم که اشک شوق بند نمیاد خانومی که به دختر خانوم های باحجاب تیکه میندازی ، عزیزم داری شخصیت خودت و تربیت خانوادگیت نشون میدی پس اگر جواب نمیدیم فکر نکنید جوابی نداریم! ما از پیامبر و امام هامون یاد گرفتیم که سکوت کنیم ما گمان می کنیم حجاب برای این است که شناخته نشویم اما قرآن می گوید حجاب را رعایت کنید تا شناخته بشوید.به عفت و تقوا یه سری ها هم بند روسریشون باز کردن رفتن جلو دوربین واسه لایك !  یه سری های دیگه هم بند پوتینشون رو بستن و رفتن رو مین واسه خاک و میهن شون جنگیدن:)
وا شما دیگه براچی؟

تا حالا فکر کردی اگر یه سایت مردونه وجود داشت یه مرد هیچ وقت میومد تاپیک بزنه نگرانم زنم که شغلش ارباب رجوعی هست از دستم درآد؟

دلیلش اینه زنهایی با افکار مثل شما همه چیزتون رو توی یه مرد تعریف میکنید و همش از عدم اعتماد به نفسه که چنین افکار خنده داری تو ذهنتون میچرخه.

ضمنا شغل یه مرد ربطی به خیانت نداره. جنس مرد اگه خراب باشه متولی امامزاده هم باشه میره پی خانوم بازی

2740
تا حالا فکر کردی اگر یه سایت مردونه وجود داشت یه مرد هیچ وقت میومد تاپیک بزنه نگرانم زنم که شغلش ارب ...

ببین من میگم شوهرم ذاتش خوبه

اینکه زنان با کلی آرایش وعشوه جلوش قرارمیگیرن.چی؟

اینکه توقرآن گفته شده مکر زنان زیاده چی؟من بهش اعتماد دارم ولی ترس اینکه یه زنی باعشوه گری تو دل شوهرم نفوذ کنه.

"امضام بخونید ..توکل کنید به خدا در هر شرایطی  حالا توکل یعنی چی؟ یعنی بگو خدایا فلان موضوع رو سپردم به خودت حلش کن و مطمئن باش خدا مواظبته.. از خدای مهربونت فاصله نگیر...نماز معجزه می کنه ! از دستش ندھ😍🌱یه صلوات واسه سلامتی امام زمانت بفرس🤲 بالاخره یه روز ، یه جا ماهم از خوشحالی جیغ می زنیم و انقدر خوشحال میشیم که اشک شوق بند نمیاد خانومی که به دختر خانوم های باحجاب تیکه میندازی ، عزیزم داری شخصیت خودت و تربیت خانوادگیت نشون میدی پس اگر جواب نمیدیم فکر نکنید جوابی نداریم! ما از پیامبر و امام هامون یاد گرفتیم که سکوت کنیم ما گمان می کنیم حجاب برای این است که شناخته نشویم اما قرآن می گوید حجاب را رعایت کنید تا شناخته بشوید.به عفت و تقوا یه سری ها هم بند روسریشون باز کردن رفتن جلو دوربین واسه لایك !  یه سری های دیگه هم بند پوتینشون رو بستن و رفتن رو مین واسه خاک و میهن شون جنگیدن:)
شما شاغلی خانومای خانه دار حساسن

دانشجوهم 

برام دعاکن شاغل بشم.

از اون نظر که خدا ناظره.ولی همین که بایدبهشون زنگ بزنه بیان دنبال پرونده هاشون من دوست ندارم.باخودم ...

ببین خواهر من واقعا میترسی میخوای زندگیت حفظ باشه 

به دلت بد افتاده ا. الان شروع کن کم کم باهاش بحرف جاش عوض کنه . 

من یه مرد هستم میدونم بیرون چه خبره مخصوصا اگه طرف کارش گیر باشه حاضر هر کاری بکنه تا کارش سریع انجام بشه یا شوهرش کارش گیره یا داخل زندان هست هر کاری میکنه تا یه راهی پیدا کنه یا کارش انجام بشه یا اصلا خودشو تخلیه کنه . 

در ضمن این فقط درخصوص مرد ها نیست . خانک ها هم همینطور هستن یه مرد میتونه راحت بهشون نزدیک بشه 

و یه زن هم میتونه خیلی راحت به یه کرد نزدیک بشه

ببین من میگم شوهرم ذاتش خوبه اینکه زنان با کلی آرایش وعشوه جلوش قرارمیگیرن.چی؟ اینکه توقرآن گفته ش ...

احتمالا شوهرت سرش تو کار خودشه و در آینده انقدر شما از این افکار تو سرتون میاد و میره که باهاش کم کم مطرح میکنید و اعصاب و زندگیشو به هم میریزید.

خب اینکه زنها چه جوری لباس بپوشن به خودشون مربوطه. 

شما دو تا راه دارید/ یا اعتماد به نفس خودتونو تقویت کنید یا به شوهرتون بگید یه شغل بیخطر مثل آرایشگاه مردونه بزنه.

جدی جدی فکر میکنی کل زنها بیکارن بیفتن دنبال شوهر شما؟

همیشه سعی کن طوری خاص و دست نیافتنی و کامل باشی که شوهرت بترسه یه روز نکنه تو رو از دست بده!

2706