2733
2739
عنوان

کیاشوهرشون کارشون با ارباب رجوعه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 395 بازدید | 49 پست

[QUOTE=89403265]شوهرتون نظامی هستش؟ کدوم ارگان ؟[/QU

نیروی انتظامین

"امضام بخونید ..توکل کنید به خدا در هر شرایطی  حالا توکل یعنی چی؟ یعنی بگو خدایا فلان موضوع رو سپردم به خودت حلش کن و مطمئن باش خدا مواظبته.. از خدای مهربونت فاصله نگیر...نماز معجزه می کنه ! از دستش ندھ😍🌱یه صلوات واسه سلامتی امام زمانت بفرس🤲 بالاخره یه روز ، یه جا ماهم از خوشحالی جیغ می زنیم و انقدر خوشحال میشیم که اشک شوق بند نمیاد خانومی که به دختر خانوم های باحجاب تیکه میندازی ، عزیزم داری شخصیت خودت و تربیت خانوادگیت نشون میدی پس اگر جواب نمیدیم فکر نکنید جوابی نداریم! ما از پیامبر و امام هامون یاد گرفتیم که سکوت کنیم ما گمان می کنیم حجاب برای این است که شناخته نشویم اما قرآن می گوید حجاب را رعایت کنید تا شناخته بشوید.به عفت و تقوا یه سری ها هم بند روسریشون باز کردن رفتن جلو دوربین واسه لایك !  یه سری های دیگه هم بند پوتینشون رو بستن و رفتن رو مین واسه خاک و میهن شون جنگیدن:)
شوهرتون نظامی هستش؟ کدوم ارگان ؟

ببخشیدمیتونم بپرسم براچی درخواست دادید؟

خب اگه مطلبی داریدهمین جا بیان کنید.

"امضام بخونید ..توکل کنید به خدا در هر شرایطی  حالا توکل یعنی چی؟ یعنی بگو خدایا فلان موضوع رو سپردم به خودت حلش کن و مطمئن باش خدا مواظبته.. از خدای مهربونت فاصله نگیر...نماز معجزه می کنه ! از دستش ندھ😍🌱یه صلوات واسه سلامتی امام زمانت بفرس🤲 بالاخره یه روز ، یه جا ماهم از خوشحالی جیغ می زنیم و انقدر خوشحال میشیم که اشک شوق بند نمیاد خانومی که به دختر خانوم های باحجاب تیکه میندازی ، عزیزم داری شخصیت خودت و تربیت خانوادگیت نشون میدی پس اگر جواب نمیدیم فکر نکنید جوابی نداریم! ما از پیامبر و امام هامون یاد گرفتیم که سکوت کنیم ما گمان می کنیم حجاب برای این است که شناخته نشویم اما قرآن می گوید حجاب را رعایت کنید تا شناخته بشوید.به عفت و تقوا یه سری ها هم بند روسریشون باز کردن رفتن جلو دوربین واسه لایك !  یه سری های دیگه هم بند پوتینشون رو بستن و رفتن رو مین واسه خاک و میهن شون جنگیدن:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشیدمیتونم بپرسم براچی درخواست دادید؟ خب اگه مطلبی داریدهمین جا بیان کنید.

بله سوال کردم‌ که شما چیزی از شوهرتون دیدید ولی مثل اینکه تا درخواست قبول نکنید ‌پیام‌نمیاد 

گفتم‌شاید نخوایید اینجا بگید برای همین وگرنه قصد جسارت نداشتم .

بله سوال کردم‌ که شما چیزی از شوهرتون دیدید ولی مثل اینکه تا درخواست قبول نکنید ‌پیام‌نمیاد  گ ...

نه خیانت ندیدم از پس که خیانت ازاینور اونورشنیدم  میترسم😐

2728
نه خیانت ندیدم از پس که خیانت ازاینور اونورشنیدم  میترسم😐

حق دارید ولی زیاد اینجوری باشید زندگیتوندخراب میشه . اگه میتونی یه امتحانش کنید بعد دیگه بیخیال این موضوع شید ولی باید تحمل هر نتیجه ای را داشته باشید .