2733
2734
عنوان

واكسن يك سالگي

154 بازدید | 10 پست

سلام مامانا من يكشنبه هفته پيش واكسن يكسالگي دخترمو زدم شنبه همين هفته به مدت سه روز تب كرد براش شياف ميزدم از ديروز دونه قرمز زده خيلي هم بي قراري ميكنه همش گريه ميكنه خيلي بي اشتها شده جون ندارن راه بره همش مي خوره زمين امروز مي خوام ببرمش دكتر. اينا عوارض واكسنه؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من شنيده بودم واكسن يك سالگي خيلي راحته ولي دختر من خيلي اذيت شد

بچه با بچه فرق داره پسر منم دقیقا یک هفته بعد واکسن یکسالگیش تب کرد ۱روز دوتام دونه زد 

لطفا برای شفای مادرم👵یک حمد بخونید سپاس  
2731
2738

سلام  شما دخترت چشماش رنگیه ؟ 

ضربان قلبمه . مرحم دردمه . فقط خودی .فقط خودی. فرشته مرگمه. تمام تار وپودمه بود ونبودمه فقط خودی فقط خودی( عاشق آهنگشم😁)          گاهی به آخرین پیراهنم فکر میکنم که مرگ در آن رخ میدهد....     هم آرایش میکنید 😁 هم عمل کردین 😁 هم کامپوزیت و لمینت 😄  همم با اسنپ چت عکس میندازین 🙄😳 مگه چقد زشتین🤔   وقتی عکس یهویی تو فرستادی بدون آرایش میفهمیم چقد خوشگلین  با آرایش که سیب زمینی ام خوشگله😁😂
سلام  شما دخترت چشماش رنگیه ؟

اوایل طوسی بود بعد میشی شد ولی بعد از یک سالگی قهوه ای شده الان وقتی نور تو چشمش بزنه یه کم مایل به سبز میشه ولی در حالت عادی قهوه ایه چشم رنگی به حساب نمیاد چطور؟