2752
2734

مایع خیلی بهتر از‌ پودره

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مایع

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

مایع

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹

من جفتشو دارم ولی پودر رو احساس میکنم تمیز میشوره البته میدونم درست نیس حس من اینجوریه 

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍

من جفتشو میریزم..حس میکنم با مایع اونجوری سفیدنمیشه لباسا😫😫هم تایدمیریزم هم مایع ،،،جفتشم پرسیل

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
من جفتشو میریزم..حس میکنم با مایع اونجوری سفیدنمیشه لباسا😫😫هم تایدمیریزم هم مایع ،،،جفتشم پرسیل

افرین دقیقا 

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍

ازهردوش استفاده کن چون تایدقدرت شست وشورش ازمایع بهتروبیشتره ولی استفاده ازتایدباعث رسوب توماشین لباسشوییت میشه پس واسه این که ازین کارجلوگیری بشه بعدازهر۲یا۳وعده شستن باتاید۱باربامایع بشور

خدایاشکرت بابت همه چی👩‍⚕️⚘

من قبلا مایع استفاده میکردم 

ولی خیلی وقته از پودر استفاده میکنم 

چون خیلی تمیزتره

مایع اصلا تمیز نمیکنه

فقط بوی خوبی داره...در کنار پودر نرم کننده میزنم..خوشبو هم میشه

میشه لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستی
2706