2737
2739

از دیشب دارم تلاش میکنم تا سحری که سایت شلوغ بود و سرعتش افتضاح الانم که کلا سایتش بالا نمیاد. میخوام بدونم واسه شما هم این مشکل پیش اومده؟؟

تیکر تولد یه سالگی پسر قشنگم مسیحا

نه سایت باز نمیشه اصلا، ارور میده 

خدایا بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم، بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم، بابت لحظات شادی که به یاد تو نبودم،بابت هر گره ای که به دست تو باز شد و من به شانس نسبت دادم،بابت هر گره ای که به دستم کور شد و من تو را مقصر دانستم،مـــرا ببـــخـش ….کمک کن تا بفهمم تو، کنار منی، نه روبروی من!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ای بابا . شما هم هنوز نتونستی ببینی؟

نه عزیزم

همین الان دوباره تست کردم نشد

خدایا بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم، بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم، بابت لحظات شادی که به یاد تو نبودم،بابت هر گره ای که به دست تو باز شد و من به شانس نسبت دادم،بابت هر گره ای که به دستم کور شد و من تو را مقصر دانستم،مـــرا ببـــخـش ….کمک کن تا بفهمم تو، کنار منی، نه روبروی من!
2738
چقدر بد استرس دارم جوابشو بدونم اینم که باز نمیشه. از امریکا بعیده سایتش داغون بشه    

اوهوم خیلی

ولی من که امیدی ندارم

چقدر بد استرس دارم جوابشو بدونم اینم که باز نمیشه. از امریکا بعیده سایتش داغون بشه    

ای اجنبی پرست از امریکا کجا بعیده بلاد کفر همه چیش داغونه

بی پناهی یعنی  زیر آوار کسی بمانی که قرار بود تکیه گاهت باشد.... 
2706