2733
2739
عنوان

از ترس دارم میلرزم

1258 بازدید | 79 پست

بچه ها شوهرم ماموریته

الان یه صدایی از حیاط شنیدم

حیاطمون سقف ایرانیتی داره. حس کردم یه نفر داره رو سقف راه میره گفتم لابد گربه س . چند بار پیش پیش کردم بعد صدای پا تند شد و رفت 😭😭😭 خیلی میترسم نکنه از پشت بوم دزد اومده باشه؟ 😭😭😭

گربه ها که میان رو ایرانیت میپرن رو دیوار رو به رویی و میرن پشت بوم همسایه ولی الان گربه ای نپرید این ور 

وای دارم میمیرم

به نظرتون به شوهرم زنگ بزنم بگم؟؟؟ الان بیداره داره سحری میخوره 

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........

همسرتون  از راه دور  چه کاری از دستشون برمیاد  جز اینکه دلواپس بشن

زنگ بزنید 110 و جریانو بگید

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

درو قفل کن چیزی نیست نگران نباش ^_^

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.
2738

خب به همسایتون بگو حتی اگه خوابم باشه بگو ترسیدی عیبی نداره که شوهرت از ماموریت نمیتونه برات کاری کنه که

آنچه پایانی ندارد  _نه تو هستی نه من...! این انسانیت است که تا ابد فریاد کشیده خواهد شد.✋
همسرتون  از راه دور  چه کاری از دستشون برمیاد  جز اینکه دلواپس بشن زنگ بزنید 110 و ج ...

اره کتری نمیتونه بکنه دلواپس میشه

آخه الان هرکی هم بود رفته ۱۱۰ بیاد چی بگم

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
همه جارو قفل کن بگیر بخواب ازین پس هم شوورت خواست بره جایی مادرت خواهرت یا اشنایی رو بیار خونه ک تن ...

قفل کردم محله مون امنه هیچ وقت نترسیدم آخه

نزدیک طلوع آفتاب که دزد نمیاد نترس، میخواست بیاد سر شب میومد احتمالأ همسایه ای چیزی بوده

یک وقت هایی مچ خودت رو در حال انجام دادن کاری میگیری که قبلأ دیگری رو بابتش قضاوت کرده بودی، اون لحظه خیلی هولناکه روبرو شدن با خودت ...
2706