2737
2734
عنوان

واقعا متاسفم براتون

| مشاهده متن کامل بحث + 1438 بازدید | 104 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خو گلم من تا حالا نزاییدم هیچ نوزادم کنارم بزرگ نشده یعنی شاهد بزرگ شدن هیچ نوزادی نبودم چی بگم بیام اطلاعات غلط بدم نوزادتونو دچار مشکل کنم خدای نکرده

طلبکار نباشید از مردم همه موطف به پاسخگویی به سوالات شما نیستن

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!

نوزاد شما رفلاکس داره غذاهای مربوط به شیرگاو نخورید اگرشیر خودتون رومیدید برید دکتر دارو بگیرید زیر سرش بلند باشه تا بالا نیاره اینا تجربه ام بود البته پسرم رفلاکس اینطوری نداشت اززندگی اطرافیانم دیدم که گفتم 

2731
عزیرم‌مشکلات نوزاد تخصص میخواد ،الان من بگم انتی رفلاکس بی بده بهش شما میدی ،اصلا از کجا تفلون رفلاک ...

۶ماهشه رفلاکس اصلا نداره غذا کمکی بش دادم اینطوری شد

بچه هام نفس هامـــ♥
2740

من امروز بهداشت بودم یه نی نی نازی رو اورده بودن مراقبت داشت دیدن وزنش کنه پدرش گفت ازبس استفراغ میکنه..خانم دکترم گفت اگه بهش شربت اهن میدی قطع کن ویتامین بهش بده..حالا نمیدونم این جواب کمکتون میکنه یا نه

مسئله مهمیه خوب وقتی اطلاع نداریم چی بگیم نظر خواهی که نیس آرامش داشته باش فردا صبح هم ببرش متخصص اطفال 

هرکی هرچی دلش میخواد میگه، آخرش میگه من دلم صافه...انگار دل ما فرفریه  
من که یه بچه تو شکمم داشتم مرد... چیزی از مادری و نوزاد بلد نیستم

آخی جانم متاسف شدم عزیزم 

ایشالا خدا به زودی زود یه فندق سالم بزاره توو دلت که بغل بگیریش خودتو ناراحت نکن

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   
خو گلم من تا حالا نزاییدم هیچ نوزادم کنارم بزرگ نشده یعنی شاهد بزرگ شدن هیچ نوزادی نبودم چی بگم بیام ...

منم گفتم مامانا بیاید نه شما

بچه هام نفس هامـــ♥

احتمال خیلی زیاد حساسیت داره به غذایی که جدید بهش دادی چون میگی رفلاکس قبلا نداشته

یه چند دوز نده دوباره شروع کن که مطمئن بشی از کدومشه

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
2706