2737
2734

من نه...چون تازه چند روزه خوبم...ریسک نکردم

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مگه روزه گرفتن بدترش ميكنه

من سالهای پیش می گرفتم نصفه که میرسید حالم بد میشد

امروز هم‌گرفتم 

گفتم تاپیک بزنم ببینم افرادی مثل من چکار میکنن روزه میگیرن یانه 

دکترتون چی میگه؟

2740
شما دارو چی استفاده میکنید

سرترالین

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.
انشالله شما چی؟

عزیزم من یه سری خیلی شدید بود خیلی زیاد

اما الان خداروشکر واقعا یادم نیست اخریش کی بود

هم درمان داروییمو کامل کردم و هم روانکاوی میرم.

برای روزه هم از پزشکت سوال کن حتما

من گرسنم که میشد طولانی مدت حملاتم بیشتر میشد

البته شایدم ازاسترس کار بود

نمیدونم واقعا دلیلش چی بود

بیا باور کنیم عشق های گران در رمان های ارزان کنار خیابان ها فروخته شدند و تمام شد!➡
نظر دکترت برای روزه پرسیدی من پرسیدم میگه بگیر ولی عین تامیلا جون که گفتن وسطای روز خیلی کم میارم ب ...

من اصلا اصلا اصلا طاقت بد شدن حالم رو ندارم بنابراین نمیگیرم و درمانم رو راحت ادامه میدم.نه عزیزم سوال نکردم

2706