2737
2734
عنوان

در مورد جراحی زیبایی شکم

22647 بازدید | 106 پست

سلام دوستان..لطفا دکتر جراح پلاستیک برای عمل ابدومینوپلاستی(جراحی شکم) معرفی کنید.دیگه تصمیمم جدیه واس این عمل اگه خدا بخواد ...خودم دکتر اسماعیلی در نظر دارم ولی فقط از روی تبلیغات اینترنتی..راستش چند بار تاپیک زدم باز یبار دیگه امتحان کردم ایشالا که ی کمک حسابی بم بکنید..

اگر خاطرمان تنها ماند.  طلب عشق ز هر بی سر و پایی نکنیم😢

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
چربی شکم وردارین؟

لیپو واتیک جزئی دارم چون وزنم الان نرماله..رژیم گرفتم ده کیلو کم کردم..بیشتر وضع پوستم خرابه.پوستو میکشن

2738
ببخشید شما شکمتون چاقه یا افتادگی داره یا دلیل دیگه ای؟ 

رژیم گرفتم لاغر شدم ولی دو تا زایمان داشتم خب شکم سخت آب میشه.هنوز شکم دارم هم اینکهافتادست هم پوستش چروکه

لیپو واتیک جزئی دارم چون وزنم الان نرماله..رژیم گرفتم ده کیلو کم کردم..بیشتر وضع پوستم خرابه.پوستو م ...

عزيزم مال من پوستش شله و خط داره مال شما چجوريه

اين كاربري مال خواهرمه منم با مال اون ميام من مادر شوهرم فوت شده چند روزه و مادر شوهر خواهرم باهاش زندگي ميكنه و اذيتش ميكنه 😒
من لیپوتامیک پشت و پهلو و ابدومینوپلاستی شکم

واس منم همینه..کجا انجام دادی..کی ?هزبنشو عوارض بعد عملشم بگو لطفا

عزيزم مال من پوستش شله و خط داره مال شما چجوريه

واس منم همینه منتها بیشتر شلی و چروک بودنش اذیتم میکنه

رژیم گرفتم لاغر شدم ولی دو تا زایمان داشتم خب شکم سخت آب میشه.هنوز شکم دارم هم اینکهافتادست هم پوستش ...

یعنی من که شکمم خیلی چاق و بزرگ شده هم از این عمل میتونم استفاده کنم؟ چون افتاده نیست و چروک؟ یا بهتره از نوع دیگه ای استفاده کنم؟

کیمیاگر شده ام ...
2706