2737
2739
عنوان

فردا وقت جراحی دارم ولی نمیرم.. مادر شوهرم اومده قهر خونم

| مشاهده متن کامل بحث + 1755 بازدید | 73 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیچاره گناه داره دلشو نشکنیا

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
2731

گناه داره بهت پناه اورده بهش بي احترامي نكن 

اگر خيلي درد داري با احترام به شوهرت بگو نميتوني عمل نكني 

بيشتر از انچه براي موفق بودن تلاش ميكني براي با ارزش بودن تلاش كن

از من به شما نصیحت

سلامتی خودت واجب تر 

فردا بروو عمل کن بعد بروو خونه مادرت

دیگه شوهرت خودش می دونه و مادرش

دور از جون اگه شما چیزیت بشه مادرشوهرت واسش مهم نیست چرا شما وضعیت اون واست مهم باشه

2740

حالا اگرمادرشوهره بیاد تاپیک بزنه بگه اومدم خونه عروسم قهر اینم همین حالا عمل داره

همه میگن غلط کرده چه عروس پر رویی خب عملشو بندازه برابعد واقعا که چقدر دلسنگه عروستون و.... 

عذرمیخوام استارتر😑

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
میگه بگو مامانتم بیاد بمونه اینجا خوب.. ولی من اونجا برم راحتترم با بچه ها

دلم وایه شوهرت سوخت 😖

چند روزی اسمان نزدیک است...لحظه ها را دریاب...سلامتی همه مریضا و برادرم صلوات😍
بله این خانم جراحی داره و تا الانم هیچ مادر شوهری ندیدم به عروسش برسه بعد جراحی

الان من میگم ببین😊

سقط ک کردم مادرشوهرم کل شب بغلم خوابید و چون من سردرد وحشتناک داشتم همش بیدار بودو حواسش بهم تا جم میخوردم میگف چیشد خوبی؟

کاربر پاستیل خرسیم یهویی تعلیق شدم  
2706