2733
2734

زنداداشم سن ۳۳ سال داره داداشم ۳۵ .یکساله از عروسی شون میگذره

من پر از حرف سکوتم    خالیم رو به سقوطم                  بی تو و آبی عشقت      تشنه ام کویر لوتم                    نمیخوام اشفته باشم      آرزوی خفته باشم                 تو نزار اخر قصه حرفمو نگفته باشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه چیزی بدی گفتن مامانتون کار بدی نکردن اگه جوابشونو دادن البته محترمانه

من کاربر قدیمی ام (از این جمله موهای تنم سیخ میشه 😖)کارم به جایی رسیده خودم واسه خودم درخواست دوستی میدم ولی نمیشه 😓❤😞

مامانم بهش گفته بچه دار شید ما دلمون نوه میخواد.بعد من ی خواهر بزرگتر دارم ک ۲ بچه داره.خودمم یه دختر ۷ ماهه دارم.فقط هم ی داداش دارم

من پر از حرف سکوتم    خالیم رو به سقوطم                  بی تو و آبی عشقت      تشنه ام کویر لوتم                    نمیخوام اشفته باشم      آرزوی خفته باشم                 تو نزار اخر قصه حرفمو نگفته باشم
مامانم بهش گفته بچه دار شید ما دلمون نوه میخواد.بعد من ی خواهر بزرگتر دارم ک ۲ بچه داره.خودمم یه دخت ...

مادرشوهرم به من میگه همش واقعا کفرم در اومده خیلی دخالت بدیه ادم خیلی چیزارو باید برا خودت اماده کنی روحیه خوب زمان خوب ولی متاسفانه این حرفا سرشون نمیشه

من کاربر قدیمی ام (از این جمله موهای تنم سیخ میشه 😖)کارم به جایی رسیده خودم واسه خودم درخواست دوستی میدم ولی نمیشه 😓❤😞
2738

اونم گفته با ما چکار دارید ازادیم.بگید رویا یه نوه دیگه بیاره براتون

این وسط کاسه کوزه سر من خالی شد ایول ب زن داداشم واقعا اعصابم خورد شد .کاش من بتونم یه بچه مو ب خوبی بزرگ کنم.

مامانم بهش گفته بچه دار شید ما دلمون نوه میخواد.بعد من ی خواهر بزرگتر دارم ک ۲ بچه داره.خودمم یه دخت ...

من که بودم قطعا بدم میومد هر کس چه مادرشوهرچه حتی خواهر و مادر خودم تو این موضوع دخالت کنه

شاید دوست ندارن بچه دار شن شرایطشو ندارن ، به خاطراوضاع جامعه و کشور صلاح نمیدونن

مگه بچه اسباب بازی به خاطردلبخواه کسی بچه بیارن

الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت مارا غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻
اونم گفته با ما چکار دارید ازادیم.بگید رویا یه نوه دیگه بیاره براتون این وسط کاسه کوزه سر من خالی ش ...

خوب جواب بدی نداده

الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت مارا غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻
اونم گفته با ما چکار دارید ازادیم.بگید رویا یه نوه دیگه بیاره براتون این وسط کاسه کوزه سر من خالی ش ...

خب حرفه بدی نزده که

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
خواهرشوهربازی درنیار😒

مگه چکار کردم.من اصلا اون لحظه اونجا نبودم.فقط بعدا مامانم بهم گفت 

2706