2752
2734
عنوان

روشی برای افزایش قد در بزرگسالی

| مشاهده متن کامل بحث + 41444 بازدید | 99 پست
میگف که تا میتونسته شیروماست میخورده. روزی 2ساعت ورزش کششی انجام میداده. چنتا قرصم گف . گف از قد160ش ...

اره من یه جا تو تاپیکا خوندم یه خانمی گفت من با کلسیم دی ۱۰ سانت رشد کردم تو ۲۱ سالگی  و الان از شوهرم بلندترم 

میشه برام دعا کنین😍😍😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگف که تا میتونسته شیروماست میخورده. روزی 2ساعت ورزش کششی انجام میداده. چنتا قرصم گف . گف از قد160ش ...

هردوشون تو سایت بودن؟

بعداین ورزش ها مگه فقط از کمر بلند نمیکنه؟

خوب اینجور که خیلی نافرم میشه بدن

این ۱۲سانت تو چندماه بود؟

2731
۱۷۵ هم برای مرد کوتاهه عزیزم شوهر من ۱۷۳ ولی کوتاست  برای مردا ۱۸۰ ب بالا قد بلند محسوب میشه پ ...

من خودم ۱۵۸ هستم شوهرم بشه ۱۷۸ بیست سانت بلندترمیشه...خوشم نمیاد اینقد تفاوت قدی رو به نظرم ۱۷۵ نرماله...بیشتر از اون بد میشه نسبتمون

هردوشون تو سایت بودن؟ بعداین ورزش ها مگه فقط از کمر بلند نمیکنه؟ خوب اینجور که خیلی نافرم میشه بدن ...

پا كوتاه ميشه ادم اينطوري

بعدم مگه ستون فقرات چقد ميتونن كش بيان اخه

اره تهران جدیدنا مد شده مردا هم پاشنه بلند میپوشن...سرچ کنی گوگل میاد

تهران که الان مد شده تو کشورای خارجی استفاده از کفش پاشنه بلند واسه اقایون یه چیز جاافتاده و رایجه بهش بگو کفش پاشنه بلند بپوشه 

میشه برام دعا کنین😍😍😍
من خودم ۱۵۸ هستم شوهرم بشه ۱۷۸ بیست سانت بلندترمیشه...خوشم نمیاد اینقد تفاوت قدی رو به نظرم ۱۷۵ نرما ...

من قد خودم کوتاهه خیلی خیییلی۱۵۵ ام داغونم همش ذهنم درگیر قدمه ای کاش  حداااقلللل  ۱۶۰ بودم 

💙
من خودم ۱۵۸ هستم شوهرم بشه ۱۷۸ بیست سانت بلندترمیشه...خوشم نمیاد اینقد تفاوت قدی رو به نظرم ۱۷۵ نرما ...

از شما گذشته عززيم

رو بچه تون از بدو تولد كار كنين كه قدش متوسط يا بلند بشه چون هر زو متوسط به پايين هستين