2733
2739
عنوان

روشی برای افزایش قد در بزرگسالی

| مشاهده متن کامل بحث + 40713 بازدید | 99 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از قد ۱۵۳ به قد ۱۷۰ رسیدم سن هم ۴۰ سال با روشی که خودم کشف و ابداع و انجام دادم .

سلام ببخشید شما چطوری تونستید من والیبالیست هستم و الان واقعا درمونده شدم که باید چکار خواهش میکنم به لطف خداوند کمکم کنید اینم شمارمه ۰۹۱۴۴۳۳۵۹۴۷

2731
چجوریه که انقد سنگینه؟؟؟

عزیزن اول که هزینش بین ۴۰۰ تا ۶۰۰ میلیون هست و دوم این که افراد زیر ۱۶۰ رو عمل میکنن و دکتر به هیچ و جه من الوجوه زیر بار این عمل پر ریسک نمیره سوم اینکه شوهر شما تا یکسال فعالیت بدنی به شدت کاهش پیدا میکنه که باعث افسردگی میشه چهارم عوارض خود عمل هستش که شامل ترومبو آمبولی،  عفونت ، پوکی استخوان و همچنین از دیت دادن توانایی حرکتی و نامتناسب بودن سایز بین هردو استخوان میشه و حداکثر ۷ سانتیمتر هم رشد میکنه حالا ببخشید اگه مغز *ر خوردین میتونید عمل کنید و البته اینم باید بگم احتمال اثر بخش بودن هست شایدم هیچ مشکلی براش پیش نیاد ولی خب افسردگی چرا در هر صورت پیش میاد

2738