2733
2734
عنوان

بیمارستان صدوقی اصفهان

2938 بازدید | 22 پست

سلام من بیمه سلامت دارم و برای زایمان فقط میتونم برم بیمارستان صدوقی میخواستم بدونم جدیدن کسی اونجا طبیعی زایمان کرده هزینش چقدره رسیدگیشون چطوره خانومهای اصفهانی کمکم کنید

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 

من ولی سال92😑

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
الان شوخی کردی دیگه؟؟بیمارستان صدوقی خصوصیه بیمه سلامت قبول نمیکنن

نه عزیزم دولتیه. وابسته به سپاه

زندگی ام خوب است.... چقدر بی انصافم !! این زندگی عالی ست.... کنار همسری پر از مهر ... عاشقش هستم ... عاشقم هست ... خدا را شکر ! خدا را شکر
2738
رسیدیگیشون چطور بود دکترت کی بود

عزیزم بیمارستان ها این شیقت شون تا اون یکی زمین تا آسمون فرق میکنه اونا هم انسان اند یک روز خوبن یک روز خشک و جدی توکل کن به خدا و برو ولی زایمان طبیعی بیشتر به عهده ی خودت کسی زیاد برات کاری نمیکنه 

من خیلی خوشبختم از وقتی که یاد گرفتم هر چیزی در درونم هست را نشان دهم. من تمام احساساتم را دوست دارم و اطرافیانم را نسبت به آنهاآگاه میکنم.احساسات عزیزم بازی قایم باشک ما تمام شد.ترس عزیزم مرسی که مرا یاری میکنی خشم مهربانم مرسی که هستی ناراحتی عزیزم چه خوب که هستی دل شکستگی باشکوهم چه خوب که منفی های زندگیم را بهم نشان میدهی. شادی ' خوشحالی `دل خوشی `نفرت `و........
عزیزم بیمارستان ها این شیقت شون تا اون یکی زمین تا آسمون فرق میکنه اونا هم انسان اند یک روز خوبن یک ...

اره عزیزم اونا که میدونم امیدم بخداست ولی دوس دارم نظرها را بدونم 

نه جانم خصوصیه وابسته به سپاه . بیمارستانای دولتیمون خورشید الزهرا امین کاشانی فقط

اونایی که شما گفتین بیمارستانی آموزشیه.... یعنی دانشجو های پزشکی اونجاان و بطبع هزینه هم کمتره چون دانشجوها رو میارن بالاسرت

اما زهرای مرضیه عسگریه صدوقی دولتی ان اما آموزشی نیستن.

خصوصی ام که میشه مهرگان و سپاهان و  ....

زندگی ام خوب است.... چقدر بی انصافم !! این زندگی عالی ست.... کنار همسری پر از مهر ... عاشقش هستم ... عاشقم هست ... خدا را شکر ! خدا را شکر
اونایی که شما گفتین بیمارستانی آموزشیه.... یعنی دانشجو های پزشکی اونجاان و بطبع هزینه هم کمتره چون د ...

درسته👍👍👍

اونایی که شما گفتین بیمارستانی آموزشیه.... یعنی دانشجو های پزشکی اونجاان و بطبع هزینه هم کمتره چون د ...

فقط همین بیمارستانا که گفتم دفترچه سلامت قبول میکنن دیگه هیچ بیمارستانی غیر ازینا بیمه سلامت به هیچ وجه قبول نمیکنن

فقط همین بیمارستانا که گفتم دفترچه سلامت قبول میکنن دیگه هیچ بیمارستانی غیر ازینا بیمه سلامت به هیچ ...

آها خب درسته، بیمه سلامت بحثش جداست. بله فکر میکنم فقط بیمارستانای آموزشی قبول کنن.

2706