2733
2734

کسی میدونه چرا تو هفته ۳۶ پای راستم یه کوچولو مچش نسبت به پای چپم باد داره . خیلی شدید نیس باید دقت کنم ببینم اما نگرانم کرده

دکتر گفت برو سونو 

یه سونو از مچ پا ۵۰۰ تومنه

چه خبره اخه

کسی تجربه ای داره

گر نگهدار من آنست که من میدانم..شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد. پسرم تمام زندگیمه خدایا شکرت هزار بار

ببخشید میگم نترسیا 

دختر داییم ورم یه پا داشت شدید بعدش رو پاش دون دون قرمز ریز در اومد انگار خال درومده رفت دکتر دید خون این پاش کلا لخته شده 

تا ته بارداری امپول باید میزد 

ببرِ مازرون 🐯😂

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نمک زیاد میخوری؟

اتفاقا نمک نمیخورم . فشارمم ۱۰ همیشه چک میکنم . دستو صورتمم ورم نداره. 

گر نگهدار من آنست که من میدانم..شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد. پسرم تمام زندگیمه خدایا شکرت هزار بار

منم دو تا پام ورم داشت.

سونو هم ندادم

دوتا بچه اوردم هر دو تا ورم کردم

اصلا مشکل هم نداشتم

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم

وا خب شاید ورم بارداریه دیگ سونو واسه چی؟همون اول کاری ک نمیفرستن سونو

اول ی آزمایش دفع پروتئین بده اگه خوب بود برو سونو علتش مشخص بشه

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
ببخشید میگم نترسیا  دختر داییم ورم یه پا داشت شدید بعدش رو پاش دون دون قرمز ریز در اومد انگار ...

خیلی شدید بود ورمش؟ برا من خیلی واضح نیستش . ولی میترسم . سونوشم انقد گرونه موندم برم یا نرم 

برو دکتر .

دکتر گفت اگه یه پا ورمش بیشتر باشه حتما مراجعه بشه

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
ورم یک طرفه دستو پا خطرناکه عزیز .. پیگیری کن حتما

برا همین نگرانم . شدید نیس ولی باز میترسم

برو دکتر . دکتر گفت اگه یه پا ورمش بیشتر باشه حتما مراجعه بشه

دکترم سونو داد . باید برم سونو 

منم دو تا پام ورم داشت. سونو هم ندادم دوتا بچه اوردم هر دو تا ورم کردم اصلا مشکل هم نداشتم

منم چون حس میکنم یه طرف بادش بیشتره نگرانم 

2706