2733
2739
عنوان

یعنی من باردار نمیشم دیگه😭😭+عکس

1065 بازدید | 55 پست

سلام این ازمایش شوهرمه دوسال تو اقدامم و خبری نیست چند بار از داد و دکتر رفت که تقریبا همه چی نرمال بود اما اخرین بار که دکترعوض کردیم فرستاد یا از مایشگاه معتبر و نتیجه این شد😭😭😭😭😭 کسی بوده با همچین ازی طبیعی باردار شه😭😪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شوهر من آزمایش که داد دکتر بهم گفت حتا یه دونه اسپرم سالم نداره گفت خداروشکر کن که یکی داری تو این چند سال به هر دلیلی بوده مشکل پیدا کرده و وضعیتش خرابه اما خواست خدا چیز دیگه ای بود

میشه با دلهای پاکتون واسه خونه دارشدمون صلوات بفرستید؟😍
2740
شوهر من آزمایش که داد دکتر بهم گفت حتا یه دونه اسپرم سالم نداره گفت خداروشکر کن که یکی داری تو این چ ...

یعنی بازم با اون حال باردار شدی

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
شوهر من آزمایش که داد دکتر بهم گفت حتا یه دونه اسپرم سالم نداره گفت خداروشکر کن که یکی داری تو این چ ...

شما باردار شدین ؟؟؟؟ من که کارم همش گریس و دست و دلم به هیچ کاری نمیره😭😪امید به زندگی مرده 

شما باردار شدین ؟؟؟؟ من که کارم همش گریس و دست و دلم به هیچ کاری نمیره😭😪امید به زندگی مرده 

عزیزم امیدت رو از دست نده من باردار شدم دقیقا همون ماهی که فک کردم نمیشه همش امیدم به این بود که میخایم از ماه بعد دارو شروع کنیم جواب میگیریم اما خداروشکر همون ماه باردار شدم امیدت به خدا باشه

عزیزم امیدت رو از دست نده من باردار شدم دقیقا همون ماهی که فک کردم نمیشه همش امیدم به این بود که میخ ...

چه خوب 

خداروشکر ما الان یکماهه دارو مصرف کردیم این از بعد یک ماه دارو هستش 😭😪 نمیدونم چکار کنم ... یعنز منم مامان میشم؟؟؟؟

چند وقت دارو مصرف کردین ؟ چکارا کردین میشه بگین بهم  خدا دخترتونو واستون حفظ کنه

یه دوره ویتامین ای و از این جور چیزا که نشد ...شوهرم به دارو اعتقادی نداشت و میگفت اگر خدا بخاد خودش میده فقط ماه آخری چند روز صبح شوهرم گرده نخل و عسل خورده بود نمیدونم اونم تاثیر داشت یا نه داروی دیگه اصلا

2706