2737
2734

سلام.من پسرم ۱۴ ماه و سه هفتشه.میخوام برم مشهد.هتل گرفتیم ولی فقط صبحانه داره.من تو خونه هنوز واسش غذا جدا درست میکنم.ولی دیگه میکس نمیکنم همه چیشو رنده میکنم گوشت و مرغشم چرخ کردس.اگه خورشتی باشه غذامون فقط برنج ساده مثل شیربرنج براش درست میکنم خورشتا رو له میکنم میدم بهش.از غذای خودمون چند تا لقمه میدم ولی پیتزا و اسنک و سیب زمینی سرخ کرده رو قسمتای نرمشو میدم قشنگ میخوره.سه تا دندون بیشتر نداره.به نظرتون هیتر برقی ببرم هتل براش غذا درست کنم هر چند گوشت و برق نداره؟یا همون غذایی که خودمون میخوریم بهش بدم.همه غذاها رو قراره بریم بیرون.یعنی سوپهای بیرونی خوبه؟با غذای خودمون سیر میشه آخه خیلی باید بجوه خسته میشه؟همش نگرانم بچم گشنه بمونه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

غذاي بيرون بهش نده تورو خدا 

وسايلتو ببر خودت براش درست كن نزار غذاش لطمه ببينه 

با اين وضعيت فكر ميكني كيفيت غذاي بيرون چطور شده عزيزم 

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
گوشتکوب برقی ببر خودت درست کن ابدا بهش غذای بیرون نده

غذای کامل میکس نمیخوره.دو ماهه اگه با گوش کوب برقی له کنم لب نمیزنه.من همه چیزو رنده میکنم همون طوری میدم

2738

خیلی خوبه ک غدای جامد رو عادت کرده بخوره 

ب نظر من ی رنده با خودت ببر 

اونجا مرغ و گوشت و رنده کن با برنحش بده بخور انواع خورش ها هم میتونی بریزی غذاش نرم شه 

بیسکویت مادر موز پودر بادوم یا پودر چهار مغز شیر خشک با خودت ببر اونجا عصرونه های مقوی درست کن  گشنه نمونه 

منم هفته پیش مسافرت بودم دختر من ۱۶ماهشه.همون غذایی که خودمون خوردیم بهش دادم چون غذای هتلی که بودیم مطمئنی بود.تو مسافرت نمیشه که همش غذا درست کرد

برای آرامش دلم یه صلوات بفرستید.
غذاي بيرون بهش نده تورو خدا  وسايلتو ببر خودت براش درست كن نزار غذاش لطمه ببينه  با اين ...

آخه گوشت و مرغ ندارم.میترسم غذاشم بد طعم بشه.اصلا نخوره.من تو خونه با کلی آب و تاب براش هذا درست میکنم واقعا مزش خوب میشه آدم بزرگا هم میخورن

از غذای بیرون بده مثلا کباب و جوجه. ماهیچه و گردن هم رستوران بهش بده حتی ابشو با برنج بهش بده 

کباب کوبیده رو قبلا دادم میخوره.سرلاک و موز و بیسکوییت مادرم خیلی دوست داره.

آخه گوشت و مرغ ندارم.میترسم غذاشم بد طعم بشه.اصلا نخوره.من تو خونه با کلی آب و تاب براش هذا درست میک ...

ببین من تجربه دارم جوجه بیرون له کردم دادم بهس به استفراغ افتاد خیلی ببخشید مسافرتم رو کوفتم کرد

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
ببین من تجربه دارم جوجه بیرون له کردم دادم بهس به استفراغ افتاد خیلی ببخشید مسافرتم رو کوفتم کرد

نمیدونم والا.البته هتلش خیلی مطمئنه.رستورانی هم که غذا میخوریمم شناخت روش دارم.خوبه ببرم ببینم اوضاع چطوره

2706