2737
2734
عنوان

واکسن ۱۸ماهگی

58 بازدید | 8 پست

سلام خانومابه بچه م واکسن۱۸ماهگی زدیم دوروزقبل حالاامروزآبریزش بینی دارهوعطسه انگارسرماخورده خیلی بیقراره بنظرتون ببرمش دکتریانه؟امروزروزسومیه که واکسن زدیم تب داره ولی بااستامینوفن میادپایین،میترسم دکترآنتی بیوتیک بده واثرواکسن کم بشه نظره شماچیه؟بمونه خودش بهترمیشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم دیگه واکسن اثرشو کرده و کم نمیشه ببرش دکتر ولی خود ابریزش هم میتونه از حساسبت فصلی باشه یا از اثرات واکسن و احتیاج ب انتی بیوتیک نباشه

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
2728

ببرش دکتر

پسرمن با واکسن 1 سالگی اینطوری شد

گفتن چون ویروس ضعیف شدس تو بدن هرکس ی جور واکنش داره شایدم سرما بخوره در اثرش

خیلی پیش امده اینجا طلب دعا کردم و خیلی خیلی معجزه وار برام به رحمت خدا انجام شده.بازم التماس دعا گویتان هستم برام دعا کنید مادر و همسر صبوری باشم مادر وهمسر مهربونی باشم بتونم فرزندمو ب شایستگی تربیت کنم .مسائل رو به نحو احسنت یادش بدم.جوری باشم ک خدا بیامرزی برام باشه.این فقط ب همت خودم و دعای شما مقدوره اینکه دعا خیر بدرقه راحت باشه تو تقدیر و سرنوشتت بی مهابا تاثیر گذاره.🙇🙇🙇
عزیزم دیگه واکسن اثرشو کرده و کم نمیشه ببرش دکتر ولی خود ابریزش هم میتونه از حساسبت فصلی باشه یا از ...

وای نمیدونی که چه وضعیه دارم دیوونه میشم همش عطسه میکنه اب دماغ ودهنش قاطی میشه😪😥😫😭

وای نمیدونی که چه وضعیه دارم دیوونه میشم همش عطسه میکنه اب دماغ ودهنش قاطی میشه😪😥😫😭

پس حتما ببرش ان شاالله زود خوب میشه عزیزم

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
2738
چی داددکتردارو؟

نمیتونم تجویز کنم حتما ببرش

اثر واکسنه و سرما خوردگیه

خیلی پیش امده اینجا طلب دعا کردم و خیلی خیلی معجزه وار برام به رحمت خدا انجام شده.بازم التماس دعا گویتان هستم برام دعا کنید مادر و همسر صبوری باشم مادر وهمسر مهربونی باشم بتونم فرزندمو ب شایستگی تربیت کنم .مسائل رو به نحو احسنت یادش بدم.جوری باشم ک خدا بیامرزی برام باشه.این فقط ب همت خودم و دعای شما مقدوره اینکه دعا خیر بدرقه راحت باشه تو تقدیر و سرنوشتت بی مهابا تاثیر گذاره.🙇🙇🙇