2737
2734
عنوان

به نظرتون حقیقته یا خرافات؟

| مشاهده متن کامل بحث + 363 بازدید | 27 پست
خانواده برادرت چرا یجوری شدن مگه به درخواست شما تصادف کردن؟ همچین فامیلی یجوری باشه بهتره کمتر چشم ت ...

یارو رانندگی بلد نیست از چشم بقیه میبینه  

تیکر تولد یه سالگی پسر قشنگم مسیحا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگن پا قدم خیلی مهمه ...من از مادر بزرگم شنبدم چون دو طرف از دو خانواده متفاوت هستن حالا فرقی نداره اقوام باشن یا نباشن .

وقتی وارد زندگی هم میشن اون تاثیر و به قول امروزی انرژی خودشونو نشون میدن اگه طرف مثبت باشه همیشه زندگیش شاد عس ولی اگه منفی باف باشه تا آخر زندگییش منفی هس ....دیدم که میگم

عزیزم من اعتقاد ندارم به اینچیزا

البته هست چیزایی که باهامون سازگار نیست مثلا مادر من نمیتونه ترشی بریزه چون فوری مریض میشه

یا مادربزرگم که قدیما مرغ و جوجه و غاز نگه میداشتن نمیتونسته اردک نگه داره چون هر وقت میخریده یا خودشون مریض میشدن یا اتفاق بد میوفتاده و در نهایت اردکا میمردن

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2731
تلقین نکردم بابا.... امشب خیلی فکر کردم .....داشتم به اختلافامون فکر میکردم یهو یادم افتاد به اون ...

ببین  طبق  یه  علمی  که شماها  اکثرتون  میگین  خرافاته

یه  سری آدما  حادثه  افرین  اند 

و من اینو قبول دارم

ایوب با چندین بلا؛‌کاندر بلا شد مبتلا پیوسته این بودش دعا (الصبر مفتاح الفرج)
2740

هیچ‌ربطی نداره و‌خرافاته حوادثی ک اتفاق می افته از رو بی احتیاطیه منو شوهرمم به شدت مشکل داریم با هم همیشه هم حرف از طلاقه ک اونم میگه روزی طلاقت میدم ک دیگه کسی نگاهتم نکنه ! 5 سال دوست بودیم و میمردم براش اما الان به شدت ازش بیزارم قبل ازدواجمون هم هییییچ حادثه ای بزای هیچ‌کسی اتفاق نیفتاد ک بفهمیم ازدواجمون خوش یمن نیست 

نمی دونم بعضی چیزا هم زمانیه نه علت و معلولی. 

من هیچ سنخیتی با شوهرم نداشتم. 

واقعا دارم میگم. اما انگار مسحور شده بودیم که جواب مثبت بدیم. توی یه جلسه. 

دوتا خانواده که به شدت از هم دور بودیم. 

هنوزم برامون سؤاله این جواب مثبت. 

تلقین نکن به خودته  اون پاقدمه فقط برای اولشه که اونم خرافه ای بیش نیست حالا اگه حقیقتم باشه واسه شما تموم شده دیگه!! برو دلیل اصلی مسائلی که براتون پیش اومده رو پیدا کن و حلش کن،،، والا من از اطرافیانم بعضا میشنوم گه مثلا فلانی  پاقدمش خوب نبود و فلان اتفاق افتاد ولی اون دونفر فوق العاده عالی دارن زندگی می کنن....