2737
2739
عنوان

عفونت واژن

520 بازدید | 66 پست

سلام بچه ها .  

من قبلا عفونت داشتم رفتم دکتر چندین بار دارو داد برا ی مدت خوب شدم ولی بازم شروع میشه عفونتم .

خسته شدم دیگه نمیدونم چیکار کنم . دکتر چند بار رفتم فایده نداشت . 

حتی با اینکه عروسی نکردم ولی شیاف کوچولو داد گزاشتم با احتیاط خیلی خوب بود ولی بعد از الان ۳ ماهه دوباره ترشح میبینم 

میخوام سیر بزارم امتحان کنم ببینم چطوره اشکال نداره؟  کسی گزاشته که خوب شده باشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

عزیزم من بیش از یک سال درگیر بودم. کلی دارو مصرف کردم اما خوب نمیشد. با همین سیر خوب شدم. سه شب گذاشتم، کلا از بین رفت. فقط مراقب باش طوری پوستشو بگیری که خود سیر زخمی نشه و بسوزی.

2740

از صب ده هزار بار اینو پست کردم ،خودم نوشتم،خودمم امتحان کردم ،سوال دیگم نپرس خوابم میاد😃.

درمان و پیشگیری از عفونت زنانه:
مطلب اول :هر ترشحی عفونت به حساب نمیاد. ترشح هایی که همراه با سوزش،خارش،درد،بو باشند و رنگی به جز سفید،ابکی،لیمویی،زرد داشته باشند عفونت یا قارچ هستند.
برای پیشگیری از عفونت 👇
از مخلوط اب و سرکه سیب استفاده کنید و هر دوروز خود را با ان بشویید.
برای بهبود یافتن عفونت :
مخلوطی از اب و سرکه سیب خانگی (از عطاری تهیه کنید دقت کنید شرکتی نباشد) را توی لگنی بزرگ بریزید و به مدت یک ربع داخل ان بشینید این کار را هر سه روز تکرار کنید. ...

و رابطه سطحي داريد؟؟؟اين بيماري يكي از بيماريهاي جنسي محسوب ميشه و بدون رابطه چه سطحي چه كامل اتفاق نميوفته بهتره به همسرت هم بگي بهداشتش رو خوب رعايت بكنه و يا دارو بگيره ايشونم 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
2706