2737
2739
عنوان

بچه ها اگه زمان به عقب برگرده....

| مشاهده متن کامل بحث + 176 بازدید | 29 پست
توبه کن و از خدا طلب بخشش کن 

هزار بار گریه کردم ولی همش میترسم . یبار میگم حتما خدا دوسم داره و بخشیده که همچین پسر خوبی سر راهم قرار داده. یبار میگم نکنه پسر خوبی نباشه و عذاب کار گذشتمو تو آینده ببینم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رابطتتون باهم در چ حد بود؟

ما شهرامون جدا بود خیلی کم همو میدیدیم ولی مرتب چت و تصویری و زنگ بود 3روز قبل کاتم اومد رفتیم سینما شام خوردیم قرار بود بیاد خاستگاری عید یا تابستون ولی...

تنها غرور است که انسانیت را به باد می‌دهد. ما از مشتی خاکیم و به آن برمی‌گردیم.
هزار بار گریه کردم ولی همش میترسم . یبار میگم حتما خدا دوسم داره و بخشیده که همچین پسر خوبی سر راهم ...

پسره واسه کات چه دلیلی اورد؟

2728
هزار بار گریه کردم ولی همش میترسم . یبار میگم حتما خدا دوسم داره و بخشیده که همچین پسر خوبی سر راهم ...

بالاخره عذابتو تو این دنیا هم نبینی تو اون دنیا میبینی...از عذاب فرار نکن فقط توبه کن خدا خیلی مهربونه و به شوهرت انقدر محبت کن که جبران شه

ما شهرامون جدا بود خیلی کم همو میدیدیم ولی مرتب چت و تصویری و زنگ بود 3روز قبل کاتم اومد رفتیم سینما ...

ما هم دور بودیم از هم . کلا چهار بار اومد دیدنم ولی چون خیلی دوسش داشتم هر چی خواست انجام دادم. فک میکردم اونم مث من ب آیندمون مطمئنه ولی نشون داد ک نبود

پسره واسه کات چه دلیلی اورد؟

هر بار ی دلیل . کاملا مشخص بود همش بهونس. مثلا با شغلت مشکل دارم. یا اگه بیای تو خونواده ما ممکنه بهت توهین بشه و من نمیخوام شانت از بین بره . ازین چرت و پرتا

2740
ما هم دور بودیم از هم . کلا چهار بار اومد دیدنم ولی چون خیلی دوسش داشتم هر چی خواست انجام دادم. فک م ...

میدونم چی میگی خیلی شبیه منی اونم تو رو ب رابطه مطمئن کرد ک تن ب خواستش بدی چقد بدم میاد از این مسرا ایشالا خدا سرشون بیاره نگران نباش خدا بهترشو سر رات قرار داده  

هر بار ی دلیل . کاملا مشخص بود همش بهونس. مثلا با شغلت مشکل دارم. یا اگه بیای تو خونواده ما ممکنه به ...

واسه منم گفت ب هم نمیخوریم حرف مشترکی نداریم اینده ای نداریم نه حوصله رابطه دارم نه وقتش مشخص بود همش چرته فقط خواست بره 

خیلی شرمنده ام. حاضرم بمیرم ولی این حس لعنتیو نداشته باشم.

درکت میکنم عزیزم اینا مث همن واسه تو هم اولش سرد شد و رابطشو کم کرد بعد کات کرد یهویی؟ بعد اخرین بار ک همو دیدین کات کرد؟

درکت میکنم عزیزم اینا مث همن واسه تو هم اولش سرد شد و رابطشو کم کرد بعد کات کرد یهویی؟ بعد اخرین بار ...

نه ما خیلی باهم خوب بودیم. حتی این حرفشو چن ماه بعد آخرین دیدارمون زد. فک کنم اون شب تو خونشون دعوا هم شده بود. شاید اصلا حرف منم پیش اومده. آخه خونواده هامون در جریلن بودن ک همو دوس داریم و با هم در ارتباطیم ولی نمیدونستن ک همو میبینیم فک میکردن در حد تلفنیه

نه ما خیلی باهم خوب بودیم. حتی این حرفشو چن ماه بعد آخرین دیدارمون زد. فک کنم اون شب تو خونشون دعوا ...

ایشالا جفتمون خوشبخت شیم 😍😍

ایشالا جفتمون خوشبخت شیم 😍😍

ایشالا عزیزم. دیروز اومدن خواستگاریم و باهم حرف زدیم خیلی پسر خوبیه . از دیروز به گلی ک واسم آورده و گذاشتمش رو اپن هی نگاه میکنم و نگران میشم ک نکنه نتونم تو چشماش نگاه کنم بخاطر گذشتم. ولی با خودم عهد کردم همه جوره تلاش کنم واسه خوشبختی جفتمون

2706