2733
2739
اینکه شما میگی گاز استریل میزارن فکر نکنم مربوط به فیستول باشه ها مطمین هستی؟ من همورویید با لیزر انجام دادم ، درد داشتم از روز دوم ولی خوب قابل تحمل بود میگن دردش با جراحی خعلییییی بشتره
هرکجا لرزیدى،از سفر ترسیدى ، فقط آهسته بگو: من خدا را دارم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اتفاقا حدود 10 روز پیش رفتم دکتر ، احتمال فیستول داد ولی دو تا انتی بیوتیک داد همزمان استفاده کردم ، الان بهتر شده گفت اگه خوب نشدی بیا برای عمل
هرکجا لرزیدى،از سفر ترسیدى ، فقط آهسته بگو: من خدا را دارم!
فیستول مقعدی :یک لوله بسیار باریک که داخل مجرای مقعد را به پوست اطراف آن متصل میکند ؛ به علت ترشح مدام چرک و ترشحات بدبو , بیماران رنج زیادی میکشند ؛ وقتی آبسه مقعدی به موقع جراحی نشود ؛ به فیستول تبدیل میشود .درمان فیستول فقط جراحی است , لیزر در درمان فیستول کاربردی ندارد
2738
مادرم چند سال پیش یه بار جراحی فیستول شده ولی این بار دوباره آبسه زد بعد تخلیه آبسه فیستول ایجاد شد گفتن باید جراحی بشه ولی الان فقط از اون قسمت گاز استریل میترسه که خیلی دردناکه خارج کردنش
2706