2737
2739

بچه ها بد بالا میارم دیشب درست کردم یک بار ساعت ۱یک بار ساعت۲یک باز ساعت۷صبح و۱۱. آوردم بالاچی کنم

دعاکنیدتا۹۹/۹/۹منم خونه داربشم خدایامنم به آرزوم برسون براش لحظه شماری میکنم

خب خودش درست کنه

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانومایی ک زیبایی و سلامت پوستشون واسشون مهمه 

خانومایی ک از مشکلات پوستی مثل جوش جای جوش لک کک ومک کدربودن پوست رنج میبرن

خانومایی ک دوست دارن پوست صاف شفاف وروشن وشاداب داشته باشن

من صابون تریاک وکلاژن طلا رو بهتون معرفی میکنم.

میتونید تمام خواص گیاه خشاش برای پوست ومزایای این صابون رو گوگل کنید واگر تمایل داشتید نسبت ب سفارش این محصول بی نظیر اقدام کنید.

ثبت سفارش 09911355573 واتس اپ

2731
خانومایی ک زیبایی و سلامت پوستشون واسشون مهمه  خانومایی ک از مشکلات پوستی مثل جوش جای جوش لک ک ...

عزیزم تو فروشگاه های تی نی سایت تاپیک جدا بزن تبلیغ جنستو بکن

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2740
یاد حرفای شوهرم افتادم که میگف وقتی حامله شی حق نداری غذا درس کنی،  نگو آقا بچه نمیخاسته کلا و ...

خخخ خوبه ک 

نمیشه گناههه شب درست میکنم بوش بهم میخوره میارم بالا 

من خواهرم که باردار بود شوهرش خودش سحری ددست میکرد .گناهو توداری نه اون

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
ماسک بزن بعدشم عود روشن کن و پتجره هارو باز کن تا بوش بره.... کمی هم با تلقین به خودت کمک کن. من و ...

اصلا امکان نداره ی لحظه بوش میخورهذبهم شدید بالامیارم 

2706