2733
2734
عنوان

چرا جواب نمیدین😢😢😢

180 بازدید | 18 پست

سلام خانما یه سوال دارم واسه دوستم خواستم نظرتونو بدونم. کسی که حامله نیست اگر شیاف پروژسترون بزاره و خونریزی کمتر و کمتر میشه یا نه فقط در صورتی که حامله باشی پروژسترون تاثیر داره؟ ۱۳روز از موعدش گذشته ازمایش داده بتاش ۸ بوده حامله هست یانه؟؟؟خیلی استرس داره بیچاره

‏یکی باشه بهت بگه "غصه نخور درست میشه"      ‏تو بدونی درست نمیشه ها ؛ ولی دلت به حرفش گرم بشه :) 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
باید صبر کنه چند روز دیگه دوباره آز بده... واسه چی میخواد شیاف بذاره؟

ده روزه لکه بینی داره دکتر بهش داد چون گفت مشکوکی حالا میگه شیافو میزارم خونریزیم قطع میشه ور میدارم دوباره لک میاد میخواد ببینه فقط واسه زن حامله شیاف اینطوری عمل میکنه یا کسی ک حامله هم نباشه شیاف بزاره پریود قط میشه؟؟؟

‏یکی باشه بهت بگه "غصه نخور درست میشه"      ‏تو بدونی درست نمیشه ها ؛ ولی دلت به حرفش گرم بشه :) 
2738
نمی‌دونم شاید چون زود رفته آز، میگن بتا هر روز دوبرابر میشه

مرسی عزیزم

بی بی چک هم.منفی هست ؟

نه دوبار زده هر دوبار یه حاله انداخته پر رنگ نشده

ده روزه لکه بینی داره دکتر بهش داد چون گفت مشکوکی حالا میگه شیافو میزارم خونریزیم قطع میشه ور ...

در صورت بارداری خونریزی رو قط میکنه ولی توی حالت غیر بارداری نمیدونم

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562

من ک میگم به احتمال زیاد شاید باشه شیاف پروژستزون تو اقدام هم میدن حالا باز ازمایش تکرار کنه ۴۸ ساعت بعد از اون ازمایشی ک داده مشخص میشه ولی این عدد منفی هست زیر ۱۰ هست ایشالله ک باشه 

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......

انشالله که واقعا نینی تو دلش باشه..اگه دکتر شیاف داده بگو قط و وصلش نکنه مرتب استفاده کنه تا ایشالله جواب آزشم مثبت بشه و بتاش بده بالا

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562
2706