2737
2739
عنوان

نگهداشتن طولانی مدت سبزی خوردن

313 بازدید | 23 پست

سبزی که میخرم دوروزه سیاه میشه وپلاسیده،حتی اگر خشک بشه نمش،توی روزنامه و پارچه نخی بپیچم و تو تشتک یخچال بذارم،شما چکارمیکنید وچند روز تازه میمونه،مصرفمون کمه ونمیخوام هی دور بریزم

سراسر زندگی من معجزه بود 

من میزارم تو قابلمه رویی...خیلی تازه میمونه...حتی تا یه هفته هم تازه میمونه. همه روشارو امتحان کردم این ازهمه بهتر بود

تنها کسی که بهم گفت چی تنته؟ راننده اسنپ بود، که سر چهار راه داشت دنبالم میگشت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

هر کاری کنی دو نهایت سه روزه خراب میشه سبزی رو باید مُشتی بخوری تا تازه اس و طراوت داره😆

یه سبزی فروشی بود همیشه بهم میگفت سبزی خوردن رو باید از لُرا یاد بگیری.

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

ببین من مامانم میشوره کامل میذاره تو سبد .بعد ی بشقاب میذاره روش یکی زیرش میذاره تو طبقه های یخچال تا ۴روز عالیه تا ی هفته میشه خورد 

وقتی داری میشوری نمک نزن ،جلوی یخچال بذار به عقب نچسبون ، تو جا میوه ای نذار ،وقتی پاک میکنی اون لهیده هاشو ویکم سیاهاشو جدا کن اول خورده بشه با بقیه اصلا قاطی نشه 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .

خانمی قشنگ بزار اب سبزی بره بعد بزار توقابلمه روهی که درداشته باشه بزار تویخچال بهت قول میدم یه هفته بمونه بشرتی اب نداشته باشه پلاسیده میشه ،،من اینجوری نگه میدارم سبزی خوردنو

2706