2737
2739
عنوان

چرا فرهنگ سازي نميشه؟!!

53 بازدید | 8 پست

همش ما ايراني ها ادعاي فرهنگ و تمدن چند هزار ساله داريم ولي بعضي رفتارامون واقعا آزار دهنده س... خارجيا يه چيزي به نام حريم شخصي دارن توي مسائل خصوصي همديگه دخالت نميكنن ولي ايراني ها...

ميدونم الان يسري ميان ميگن خب خودتم ايراني هستي حتما اينجوريه اخلاقت ولي باور كنيد هميشه ي هميشه اگه بخوام از كسي سوال كنم اول فكر ميكنم اگه كسي از خودم بپرسه خوشم مياد يا نه؟!!!

ولي بعضيا خيلي راحت به خودشون جرات ميدن سوالايي رو بپرسن كه بهشون مربوط نيس مثلا چرا فلاني ازدواج نميكنه چرا بچه دار نميشه چرا درس ميخونه درآمدش چقدره و...

من الان از سقطم يك سال گذشته از شش ماه بعد سقطم مدام داروي كمك باروري مصرف ميكنم همش استرس و اضطراب. چرا مردم همش سوال ميكنن حامله نيستي؟!! خب اگه باشم كه معلومه نباشم  جوابي ندارم بدم زندگي من براي ودم بيشتر از شما اهميت داره خودمم ميدونم دير ميشه چكار مي تونم بكنم؟!!!😞😞😞

به نظرتون چي جواب بدم استرس باردار نشدنم از يه طرف و استرس حرف مردم از طرف ديگه همين استرس ها خودش مانع بارداريه...

ديگه دارم ديوونه ميشم منزوي شدم از حضور تو جمع لذت نمي برم سوالا ازار دهنده س...

به نظرتون با اينكه ميدونن چرا مي پرسن؟!! 

چرا باعث آزار همديگه ميشيم؟!!😔

واكنش من بايد چي باشه؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب خودت باشی وقتی به دوستت میرسی چ سوالی میکنی در کل قصد فضولی نیس دیگه حرفی ندارن ابنچیزا میپرسن

خب عزيزم آدم موقع صحبت شرايط طرفو بايد بسنجه واقعا فكر ميكنن يك سال بعد سقط كسي بچه نميخواد خب معلومه ميخواد ولي خريدني كه نيست😞

2738