2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نباید بزاری مدت زیادی شیر نخوره چون قندش می افته .

من ی تجربه دیدم از خاله بزرگم که وقتی بچه سینه نمیگرفت بخاطر اینکه بچه گشنگی نکشه شیر مادر میدوشید تو ی سرنگ تمیز میکرد بعد انگشت خودشم تمیز میشست .

بعد انگشتشو میزاشت تو دهن بچه با سرنگ شیر میریخت تو دهنش کم کم .بخاطر این انگشتشو میزاشت که بعدا سینه رو بگیرع

نذر سوره اسرا دارم.۵تا مونده اگه کسی میتونه کمک کنه اگه خواستید بخونید لطفا بهم بگید...ممنون
2728
نباید بزاری مدت زیادی شیر نخوره چون قندش می افته . من ی تجربه دیدم از خاله بزرگم که وقتی بچه سینه ن ...

خیلی ممنون لطف کردید، لطفا اگه باز اگاهی دارید بهم بگید ممنون میشم

بهش شیر خشک بده اگه شیر نداری خودت اگرم داری بدوش بده منم بیچاره شدم تا بچم زردیش اومد پایین الان حدود ۵۰ روزشه بچم شاید زردبش بالاست بیحاله؟چنده زردبش؟بیین با دستگاه چک نکن فقططط از طریق آزمابش خون من بچم یکبار رو روز الکی بستری شد سر همین موضوع

خیلی ممنون لطف کردید، لطفا اگه باز اگاهی دارید بهم بگید ممنون میشم

هر دوساعت بیدارش کن حتما بهش شیر بده.سعی که شیرخودتو بدوشی که بازم سینت شیر کنه.برا زردی ترنجبین بگیر تو اب بریز با کمی نبات بعد صاف کن بهش بده خودتم سردی جات مثل عرق کاسنی و..‌.

ففط توجه داشته باشه تو شرایطی که بچه سینتو نمیگیره بهش شیشه پستونک نده چون اونا راحت تره دیگه ازت شیر نمیخوره حتمااا با قاشق یا سورنگ و.... بهش چیزی بده

نذر سوره اسرا دارم.۵تا مونده اگه کسی میتونه کمک کنه اگه خواستید بخونید لطفا بهم بگید...ممنون
2738