2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب اسی مچ ت گرفتم.این عکس کاربر x200000 ک دیروز گذاشته بود.تازعععع مادر شوهرش بهش داده بود کادو . ...

واقعا مادر شوهرش بهش این ساعت گرون داده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربر قدیمم ترکوندن برا خودشون😵😮بدون هماهنگی،حالا ک تا اینجا اومدی ی صلوات لطفا بفرست،دلتون شاد🌸🌸
2728
متاسفم برا اونایی که به داشتن یه تیکه آهن افتخار می کنی یارو با لامبورگینی عکس میذاره مثلا آخه انس ...

واه واه منو میگی؟😐😐انقدر حسود نباش😂😂

2740
عزیزم هم کاربر ایکس دو شونصد تا صفر داره هم استارتر. ازش یه دونه که تولید نکردن 😉

نه دقیقا همین عکسه.دلم برای اونایی می سوزه ح میان بهش تبریک می گن.وگرنه ب ما چه ک کی چی خریده.والو...ی وخت فک نحنی اینقد بیکارم یا خدای نکرده ندید پدیدن یا کار دیگه ای ندارم.نه عینکتون رو بشورین بزارین خشک بشه.من فقط دلسوز شمام.باور کنید 

واه واه منو میگی؟😐😐انقدر حسود نباش😂😂

متنبه شدی؟ درس گرفتی؟ 😂 حسود نیست داره حقیقتو میگه. عکس لامبورگینی میذاری دخترای مردم از بی ام و و بنزهاشون زده میشن دیگه به چشمشون نمیاد

متنبه شدی؟ درس گرفتی؟ 😂 حسود نیست داره حقیقتو میگه. عکس لامبورگینی میذاری دخترای مردم از بی ام و و ...

واه واه چه حرفا بعضیا انگار نمیتونن خوشی بقیه رو ببینن😌😌😌

یغما جان جدی میگی اینارو؟ شما در مقابل دوربین مخفی قرار گرفته اید

سلام علیکم.حال شما خوبه؟دارم دس تکون میدم.خب ی هماهنگی می کردین اینقد وجدان خفته بیواره مو بیدار نمی کردم.آهش نگیردت صلوات

2706