2737
2734
عنوان

قلیون در بارداری

381 بازدید | 20 پست

بنظرتون ضرر داره خود ادم بکشه یا حتی بوش من قبل حاملگیم خیلی میکشیدم تو بارداری نکشیدم امروز هوس کردم ضرر دارخ بنظرتون؟

تیکر لاغری وزن اولیه ۸۰ 😐ایستگاه اول۷۰😣ایستگاه دوم ۶۰☻ببینیم تا ایستگاه سوم دووم میارم ی نه😥 میخوام تا عید بترکونم من میتونم🍬💃

آره تو نت نوشته برا چش بچه ضرر داره

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
وا یعنی خودت نمیدونم که بقیه بیان بگن بده و فلان،،، مثلا ما بگیم بده مکش شما نمیکشید؟؟؟ 

میدونستم نظر نمیخواستم حله؟

میخواستم ببینم چ ضرری داره

تیکر لاغری وزن اولیه ۸۰ 😐ایستگاه اول۷۰😣ایستگاه دوم ۶۰☻ببینیم تا ایستگاه سوم دووم میارم ی نه😥 میخوام تا عید بترکونم من میتونم🍬💃
الان میان میخورنت

نمیتونن😂😂😎

منم قلیونی وسیگاری بودم به دکترم گفتم گفت اول نکش دوم نکش سوم نکش چهارم اگه خواستی بکشی یهو ترک نکن روزی یه نخ بعد هفته ای ۱قلیون بعدم ماهیش کن و تموم شه بره ولی نظر دکترم این بود که لب شکر شدن بچه به ساختار ژنتیکی برمیگرده  دختر همسایه ما لب به قلیون نمیزد شوهرشم همینطور اما بچه اش لب شکری شد 

بازم من که میگم هوسی ۱بار بکشی تو بارداری طوری نیست 

البته من دیگه نمیکشم ولی هوسی ۱ یا ۲ تا پوک اونم ماهی ۱بار وقتایی که خوانواده شوهر اذیتم میکنن خدا را شکر بچه هامم سالمن هزار مرتبه خدارا شکر

...
نه اصلا ضرری نداره بکش خوبه؟ 

بکشمم از شما نطر نخواستم

2706