2733
2734
عنوان

آزمايش اسپرم ميشه بيايد

733 بازدید | 21 پست

من بهمن ماه بعد يازده ماه اقدام باردار شدم و سقط شد . همسرم مشكل اسپرم داشت كه آخرين آزمايشش شهريور پارسال بود عالى شده بود الان دوباره آزمايش داده تو مركز نابارورى ابن سينا . خيلى افتضاحه ؟ طبيعى باردار نميشم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هنوز نشون دكتر ندادم . اين سرى پيش دكتر نصر وقت گرفتم ببينم چى ميگه . سقطمم پس احتمالا به خاطر اسپرم ...

شایدچون نطفه ضعیف بوده سقط شده..

مهرسای قشنگم, دخترنازم ,شدی همه ی زندگی مامانی و بابایی 😍😍
2738

مورفولوژی 4 درصده و 96 درصد هم اسپرم های غیر فعال دارین. سرعت کلاس آ 5 زده که حداقل باید به 25 برسه. اسپرم زنده هم 90 درصد دارین. خیلی بد هم نیس. اما نیاز به تقویت داره. احتمالا بهتون دارو می دن و چند تا راهکار برای حفظ و مراقبت از اسپرم و بیضه ها. نگران نباش. با از این بدتر هم بودن که بچه دار شدن.

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
مورفولوژی 4 درصده و 96 درصد هم اسپرم های غیر فعال دارین. سرعت کلاس آ 5 زده که حداقل باید به 25 برسه. ...

شهريور آزمايش داده بود كلاس آ ٧١ درصد بود نميدونم چرا اينطورى شده مورفو هم ٥ بود كه شده ٤ . تعدادم در هر ميل ٥٠ بوده شده ٣٥ با اين همه رسيدگى . واقعا ديگه بريدم

دلایل زیادی داره که باید بررسی کنی. استرس ، گرم بودن موضع، گذاشتن لب تاب روی پا، استفاده از وای فای

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
2706