2733
2734
عنوان

چرا این قدر خستم از زندگیم😢

167 بازدید | 5 پست

خانواده شوهرم اول عقدم خیلی خوب بودن یه جورایی اولش خانواده خودم میخواستن منو شوهرم جدا کنن ولی الان خانواده شوهرم یعنی چیکار کنم😢 رفتارشون غیر قابل تحمل چون خونه خواهرشومم چند ماه. یعنی منم بزارم برم؟؟ میگن تو بری یه زن برا داداشمون میگیرم

دیگ دارم از زندگیم سیر میشم اینم بگم شوهرم پشت منه😕

با هزارو یک دعا میخان جدامون کنن ای خدااااا

باردار نیسم تیکر بچه دار شدنمه😍❤👀برای باردارشدنم دعا میکنی 😍👪💝

خداروشکر که شوهرت پشتته.

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شما چه زوجی هستید که هی می‌خوان از هم جداتون کنند؟ شما تحت تاثیر حرف دیگران نباشید هیچ کس نمی‌تونه جداتون کنه.

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»

فقط میترسوننت.اگ واقعا شوهرت دوستت داره و پشتته چطور هوو برات میاره.مگه دست خواهر شوهرای فتنته😡به شوهرت بگو دیگه نمیتونی تحمل کنی

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟