2737
2739

بچه ها مشكل گوشيه من چيه ك ن ميتونم روش چيزى بريزم ن ازبرنامه هاى دادم موبايل فروشيه برام ريخته استفاده كنم موبايل فروشيم مدام درمورد أيفون ك چرانميشه ازبرنامه هاش استفاده كنم يه سرى حرفا ميزنه ك من سردرنميارم 🤕🤔😑

😔سهم من ازتو فقط خاطره هايت شد  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه برنامه ای نصب کردی روش؟ 

مثلا نرم افزار بله رو داری رو گوشبت؟؟ 

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 
2731
چه برنامه ای نصب کردی روش؟  مثلا نرم افزار بله رو داری رو گوشبت؟؟

اين كى الان اينو نوشته واس تلگرامه و من فقط ازوات ساپ روگوشيم استفاده ميكردم ك خوب بود اتادوروز پيش ك شمارمو مسدود كرد بعدش باهر شماره اى ميرم توش بعد چن ساعت اونم مسدود ميكنه ويع شماره جديدميخواد ازم عزيزدلم اگ ميتونى كمكم كنى خواهش ميكنم تاپيك ديشبمم بخون لطفا نميدونم مشكل ازگوشيمه يا واتساپم 😓🙁

اين كى الان اينو نوشته واس تلگرامه و من فقط ازوات ساپ روگوشيم استفاده ميكردم ك خوب بود اتادوروز پيش ...

ببین شماره واتساپت ک وارد میکنی باید رو گوشیت ثبت شده باشه 

چون مینویسه اون شماره های دیگت ک وارد کردی ماله گوشی های دیگس 

تلگرامم نمیدونم 

جدیدا ایفون برنامه های ایرانی رو فی.لتر کرده شاید مشکل از همین باشه ک اذیت میکنه 

ازین برنامه های ایرانی رو گوشیت نصب نکن 

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 
ببین شماره واتساپت ک وارد میکنی باید رو گوشیت ثبت شده باشه  چون مینویسه اون شماره های دیگت ک و ...

الهى قربونت بشم من تو كجابودى ك عزيزدلم ك هيچ كس جواب منو نميدونس 😚😚فقط من باهمون شماره اى ك روگوشيم ثبت شده وات داشتم همونو مسدود كرد منم بعدش با شماره هاى ديگ رفتم 🤕😢الان من چيكاركنم 

الهى قربونت بشم من تو كجابودى ك عزيزدلم ك هيچ كس جواب منو نميدونس 😚😚فقط من باهمون شماره اى ك روگوش ...

عزیزمی 

واتساپ شمارتو مسدود کرد یا ایفونت ؟ 

اگ واتساپ مسدود کرده مشکل از برنامس 

حذف کن و اپدیت جدیدشو نصب کن ببین درست میشه 

2740

وقتی میخوای وارد واتساپ بشی برات ی پیامی رو نشون میده ک شما دیگر قادر ب استفاده ار واتساپ نمیباشید یا یه همچین چیزی 

وقتی میخوای وارد واتساپ بشی برات ی پیامی رو نشون میده ک شما دیگر قادر ب استفاده ار واتساپ نمیباشید ی ...

نه همچين پيامى نمياد الان جورى ميشه ك انگار تازه نصب كردى و ازت شماره ميخواد فقط وقتى يه شماره ميدم وميرم همه چى سرجاشه مث گفتگوهام فقط وارد گروه هانميتونم بشم چون بايه شماره ديگه اى بودم فك من غير سيم كارتى ك روگوشى ثبت شدع بود يكى ديگ هم روش گوشى ميزاشتم ميشه ازاينم باشه 

نه همچين پيامى نمياد الان جورى ميشه ك انگار تازه نصب كردى و ازت شماره ميخواد فقط وقتى يه شماره ميدم ...

احتمالا  ب خاطر همینم میتونه باشه 

من قبلا ایفون داشتم 

شاید اگ گوشی خودم دستم بود بهتر میتونسم راهنماییت کنم و بگم کجاهای گوشیت بری

ببخشید اگ کمکی از دستم برنیومد 

احتمالا  ب خاطر همینم میتونه باشه  من قبلا ایفون داشتم  شاید اگ گوشی خودم دستم بود ...

نه عزيزم همين قدر هم ك جواب دادى ممنونم ازت قربونت بشم خانومى 🙏😇😚