2733
2739
عنوان

این درخت توت هستش توی حیاط ما؟😞+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2559 بازدید | 108 پست
اعتقادی ندارم ولی آیا برای شفای بیماری ها هم خوبه یا فقط حامله شدن

برای هر نذری.نیت میکنی مثلا  خدایا من  چله ی زیارت عاشورا میگیرم برای بارداری و اینکه تا یک ماه دیگه باردار باشم .خواهش میکنم خواهش میکنم التماس میکنم فقط یه بار اعتماد و امتحان کن .فقط یه بار ..بگو خدایا اگه باردار بشم قول میدم ... .مطمئن باش میشی .به خاطر خودت میگم .😊😊

برای هر نذری.نیت میکنی مثلا  خدایا من  چله ی زیارت عاشورا میگیرم برای بارداری و اینکه تا ی ...

آخه برای رسیدن به شوهرم کلی نذر گردم الان 7 سال گذشته هیچکدومو انجام ندادم میترسم دیگه منو نپدیرن

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه برای رسیدن به شوهرم کلی نذر گردم الان 7 سال گذشته هیچکدومو انجام ندادم میترسم دیگه منو نپدیرن

اون نذر ها رو هم کم کم بده .منم کلی نذر کردم که هنوز ندادم مثلا نذر صلوات .ولی دلیل نمیشه که حاجت ندن ...خواهرم با اینکه تخمدان پلی کیستیک داشت باردار شد..وقتی اون موقع نذر کردی و حاجت گرفتی پس یه اعتقاد داری .😊شاید رفتار ادمای دور و برت باعث شدن که دل سرد بشی ...الان دینت چیه عزیزم؟

2728
اون نذر ها رو هم کم کم بده .منم کلی نذر کردم که هنوز ندادم مثلا نذر صلوات .ولی دلیل نمیشه که حاجت ند ...

طاهرا جلو مردم اسلام ولی تو قلبم هیچی فقط خدارو قبول دارم و السلام

میدونم .منم یه مدت اینجوری بودم .همش میگفتم چرا خدا باید ما رو امتحان کنه با سختی ها.کلی ذهنم در گیر بود ولی الان جواب همه ی سوال هامو گرفتم .چون خدا میخواد ما بهش نزدیک تر بشیم  .متاسفانه ما همیشه توی سختی ها میریم دنبال خدا .😓خود منم اینجوری ام ..به خاطر همین وقتی خدا دعا مون رو براورده نمیکنه اعصابمون میریزه به هم و کلا از دین بیزار میشیم

میدونم .منم یه مدت اینجوری بودم .همش میگفتم چرا خدا باید ما رو امتحان کنه با سختی ها.کلی ذهنم در گیر ...

چی بگم سر ازدواج با شوهرم میدونی چه قدر زجه زدم 😧

یه ماه دیگه فک کنم برسه توت های شما . درخت های اینور تاره برگ‌دادن اونم خیلی کم درخت انگور ما رو بب ...

کدوم شهر هستید؟

اینجا زیاد بارید امسال ...خییییلی.به حدی که اصلا آب به انگور ندادم تا ۱۰ روز پیش‌...

الانم گرم کرده هوارو تقریبا

ولی درخت انگور یدفعه برگاش بزرگ میشه و جوانه انگورشو میزنه.مال ما توی ۳ هفته اینجوری شد ماشالله.خداکنه که برسه حداقل تا مرحله غوره شدن 😑😄

این انگور قرمز ریز میده‌.اسمشو یادم رفته‌.

شاید مال شما یه انگور دیگس

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...
2740

باور کن خواهرم میومد پیش من میگفت مریم خسته شدم به خدا .هر ماه باید اقدام میکرد میخورد به روز های قمر در عقرب یا روز های بعد.موقعی هم که روزش خوب بود نمیشد .کل فامیل بهشون میگفتن باردار شین.شوهرش میگفت همش تقصیر توعه که گفتی بعدا بچه بیاریم...ولی الان که بارداره میگه خدا شکر که اون موقع نشدم .باعث شد اطرافیان رو بشناسم و یه سری مسائل دیگه هم حل بشه.همش میگه خدا رو شکر بهترین موقع شدم.

کدوم شهر هستید؟ اینجا زیاد بارید امسال ...خییییلی.به حدی که اصلا آب به انگور ندادم تا ۱۰ روز پیش‌. ...

ما دوساله کاشتیم ..همدانم اینجا هوا سرد تره ..

ولی گل محمدی مون برگاش کامل در اومده رسیده به غنچه دادن ..

میدونم .منم یه مدت اینجوری بودم .همش میگفتم چرا خدا باید ما رو امتحان کنه با سختی ها.کلی ذهنم در گیر ...

خدا منو ببخشه دیروز سر یه مشکل تا جایی که شد هوامو داشت و قلبمو آروم کرد.ولی منه ناشکر نالیدم و بد بیراه گفتم و گفتم تو منو نمیبینی و تو هم نیستی و فلان و بهمان😢😢😢😢بهش گفتم تو چیکار کردی توی این جریان! چرا نیستی؟ چرا نمیینی!

یدفعه یوی دو ساعت بعد بدتر شد و چیزی که توی اون مشکل از دهن عزیزترین کسم نباید میشنیدم رو شنیدم😔😨

یعنی خودش هم دهنش باز مونده بود از تعجب که چجوری این حرفارو بهم زده! اثرات ناشکری و کفر بود همش بخدا😔

الان روم نمیشه حتی لستغفار کنم به درگاهش

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...
باور کن خواهرم میومد پیش من میگفت مریم خسته شدم به خدا .هر ماه باید اقدام میکرد میخورد به روز های قم ...

خداروشکر

خدا رو که بهش رسیدی .چی ازین بهتر.😀.هر سختی ای بود تموم شد رفت .الان کنار شوهرت کیف دنیا رو کن.

مشکل باروری اضافه شد😐