2733
2739
عنوان

کالباس 😀😀😀😀زن زندگی یعنی من😀😀😀

| مشاهده متن کامل بحث + 2128 بازدید | 78 پست
عکس بعدی نداره.بعدش چیکارش میکنط

خب واسه من الان اماده شده باید ۱۲ ساعت تو یخچال بمونه بعد برش بزنم واسه استفاده الان بزنم وا میره

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
اره خوبه  موادو میریزی  توی اون  دقیق نمیدونم  سعید وارده 😂😂😂

خخخخخ

سعیییییییید

کشدار بخونید با لحن حمییییییید

😂😂😂

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون تا حالا درست نکردم همیشه آماده میخریدم ولی از پارسال تا حالا نخوردم چون باردار بودم و برام ضرر ...

حتما درست کن

بله عزیزم قارچ رو خام نگینی کن

ولی هویج رو بپز بعد نگینی کن

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2728
ممنون چندبار درست کردم خیلی خوب بوده پارسالم درست کردم واسه مهمونام بعد شوهرم برد داد سوپری کوچمون ...

خیلی هم عالی آفرین

من چندتا دستور دارم ولی هنوز شهامت درست کردنشو پیدا نکردم 😅

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
شما همونی نبودی که ماست و بادمجونو معرفی کرد؟ الان بخچال ما پر از اوناس    

ااااا رفتی خریدی😁😁😁خیلی خوش مزه ست😀😀

خخخخخ سعیییییییید کشدار بخونید با لحن حمییییییید 😂😂😂

دقیقن 😂😂😂😂😂فشرده کردنش زور میخاد من اصن جوون ندارم خودش زحمتشو میکشه 

هنرمندهههههه 😂😂از هر انگشتش ی هنر میریزه 

•معمار و طراح داخلی • •مشاور دکوراسیون و چیدمان• 
2738
خیلی هم عالی آفرین من چندتا دستور دارم ولی هنوز شهامت درست کردنشو پیدا نکردم 😅

راحته حتما درست کن واسه افطار با خیارشور و گوجه میچسبه

باهواپزم میشه؟

نمیدونم عزیزم

من هواپز ندارم 

گوشت گربه با دل و روده و سنگدان مرغ خوشمزه تره بخاطر همین آماده میخرم

🍃🌸دوستان عزیز نی نی سایت حتما حتما حتما برای یکبارهم که شده کلیپ صوتی دکتر حبشی به نام    (کلید مرد ) گوش بدین لطفا🍃🌸

😐😐😐

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

پس نوووش جونت😀😀😀😀

خب واسه من الان اماده شده باید ۱۲ ساعت تو یخچال بمونه بعد برش بزنم واسه استفاده الان بزنم وا میره

فردا میدرستم خوب نشد میام گیساتو میکشم 😄فقط سوال تو آون تستر میشه بزارم؟؟؟

لطفا برای شفای مادرم👵یک حمد بخونید سپاس  
2706