2737
2734

یک کیلو سینه مرغ دوبار چرخ شده+۲۰۰گرم قارچ نگینی+دوتا هویج پخته نگینی+یه عدد زرده تخم مرغ+دوقاشق روغن مایع+یک قاشق پر نشاسته ذرت+نمک. فلفل سیاه و قرمز .پود هل.جوزهندی.پودر زنجبیل . 

اینارو چند بار لای سلفون بپیچید و دوطرفشو مثل شکلات گره بزنید که نزنه بیرون داخل بخار پز ۹۰ دیقه بزارید بپزه بعد در بیارید و ۱۲ ساعت در یخچال بزارید و اماده استفاده

مزه نکردم ولی همیشه با این دستور میپزم عااالی میشه

اینم گزاشته بودم واسه فردا افطار که باید بمونه واسه پسفردا

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

من و نامزدمم درست میکنیم از اون ظرفایی ک تبلیغ میکنن خریدیم دیگ کالباس خور شدیم 😂😂😂😂فلافلم جدیدن یاد گرفتم ی خط درمیون توی این کاریم 😂😂😂

•معمار و طراح داخلی • •مشاور دکوراسیون و چیدمان• 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

افرین افرین

ممنوووون😍

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2731

من کاالباس  دوست  دارم  

به  مامانم میگم درست کنع نمیدونم چرا هم سالمه هم خوشمزه عنوانت دوست داشتم  مرسی

ایوب با چندین بلا؛‌کاندر بلا شد مبتلا پیوسته این بودش دعا (الصبر مفتاح الفرج)
من و نامزدمم درست میکنیم از اون ظرفایی ک تبلیغ میکنن خریدیم دیگ کالباس خور شدیم 😂😂😂😂فلافلم جدیدن ...

اره اون ظرفا جالبن ولی نمیشه تو بخار پز گذاشت

2738
من کاالباس  دوست  دارم    به  مامانم میگم درست کنع نمیدونم چرا هم سا ...

فدات عزیزززم

من و نامزدمم درست میکنیم از اون ظرفایی ک تبلیغ میکنن خریدیم دیگ کالباس خور شدیم 😂😂😂😂فلافلم جدیدن ...

ئه دستگاه ژامبون ساز؟ خوبه راضی هستید؟ طرز استفاده ش چه طوره؟

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
2706