2733
2734
عنوان

کیا این مدلی هستن؟,😔

176 بازدید | 28 پست

اگه حرفی بزنم حس کنم طرف ناراحت شده معذرتخواهی می‌کنم.ولی بعدش همه‌ش غصه می‌خورم.از اون بدتر گاهی یکی منو ناراحت می‌کنه.طرف میفهمه ناراحت شدم.بعد من دوباره غصه می‌خورم که چرا طرف فهمید.نکنه ناراحت شه و غصه بخوره.مسخره‌م نکنید لطفا.فقط بگید کس دیگه‌ای هم اینجوریه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باورت میشه منم دقیقا اینجوری ام☹🙁

من!..بدنام عالم شم شبام همه ماتم شَن،محاله از دوتا چشمای مهربون تو رد شم...تو!..باید مال من باشی آروم تنم باشی خوبه دیوونگی باتو نمیخام دیگه آدم شم..‌... 

من بقیه رو ناراحت کنم مهم نیست اما امان از روزی که بقیه منو ناراحت کنند میکشمشون.😊😊😊😊

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2738
کسی نمی‌دونه چیکار کنم این اخلاقم از بین بره؟

راه حل پیدا کردی ب ماهم بگو خیر ببینی

من!..بدنام عالم شم شبام همه ماتم شَن،محاله از دوتا چشمای مهربون تو رد شم...تو!..باید مال من باشی آروم تنم باشی خوبه دیوونگی باتو نمیخام دیگه آدم شم..‌... 

تو تلویزیون میگفت ادمایی ک این اخلاقارو دارن بهشون میگن شخصیت وابسته ینی همش زندگی و فکرشون در گرو رضایت بقیس همش میخان همرو راضی نگه دارن

برو مشاور کمکت کنه اینجوری اذیت میشی

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...
2706