2733
2739
عنوان

موهامو کراتین کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 6908 بازدید | 46 پست

نه درسته عزیزم.منم انجام دادم.اتوی اون دو سه روز برای اینه که مواد کامل با گرمای اتو به خورد موهات بره.حله نگران نشو

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍
نه درسته عزیزم.منم انجام دادم.اتوی اون دو سه روز برای اینه که مواد کامل با گرمای اتو به خورد موهات ب ...

مرسی از دلگرمیت. ولی بعضی کامنتا ناامیدم کرد

سومین کاربریمه😖دوس دارم زندگی روووو💃اینجاسابقه ی عضویت ,نشون دهنده ی شعورِ آدماس؟؟یا باهاش گیرین کارت میدن؟! آآیا میدانستید آنشرلی هیچوقت به پمپ بنزین نرفت؟! بی باکی از صفاتِ بارز آنشرلی بود!  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونایی که کراتین میکنن میگن سه روز حموم نرو به درد نمیخوره من تجربشو داشتم.... ولی یجا رفتم همون موقع برات میشوره سشوار میکنه اون خوبه

زنها...از تکراری شدن...از دوست نداشته شدن...از مثل روز اول نبودنمیترسند....گاهی زنها رامثل روز اول دوست بدارید ...مثل شوق اولین بوسه ...
من انجام دادم اره تا ۳ روز نباید این ۳ روزم کش یا کلیپس هیچی به موهات نزن حموم بری بد حموم سشوار ساد ...

اهان شمااین کارارو کردی. ینی موهات مث روز اول موند؟؟ چند وقت بعدش برگشت؟؟

سومین کاربریمه😖دوس دارم زندگی روووو💃اینجاسابقه ی عضویت ,نشون دهنده ی شعورِ آدماس؟؟یا باهاش گیرین کارت میدن؟! آآیا میدانستید آنشرلی هیچوقت به پمپ بنزین نرفت؟! بی باکی از صفاتِ بارز آنشرلی بود!  
2728
اونایی که کراتین میکنن میگن سه روز حموم نرو به درد نمیخوره من تجربشو داشتم.... ولی یجا رفتم همون موق ...

ینی سریع برمیگرده؟؟😢

خخخ. تاریکی زدیم. جوجه م خوابه

🤭

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
ینی سریع برمیگرده؟؟😢

آره فکرنمیکنم زیاد دوام داشته باشه برای منکه اینطوری بود

زنها...از تکراری شدن...از دوست نداشته شدن...از مثل روز اول نبودنمیترسند....گاهی زنها رامثل روز اول دوست بدارید ...مثل شوق اولین بوسه ...

من خيلي دلم ميخواد برم ولي موهلم بلنده از گودي كمرم پايينتره فك كنم دو تومن بشه😬

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
2740
من خيلي دلم ميخواد برم ولي موهلم بلنده از گودي كمرم پايينتره فك كنم دو تومن بشه😬

وای محشرمیشه.. قسطی بدید😁

وای محشرمیشه.. قسطی بدید😁

دخار پولم كجا بود

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
اهان شمااین کارارو کردی. ینی موهات مث روز اول موند؟؟ چند وقت بعدش برگشت؟؟

من موهام فر بود صاف شد تا ۶ ماه صاف بود باید اسفند میرفتم ترمیم ولی چون عمل بینی انجام دادم دیگه نرفتم الان باز حالت دار شده

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
سلام.خانم شما که کراتین کردی بعداز شستن برگشت حالت اول؟چون منم انجام دادم مث روش شما بود نشست و اتو ...

سلام عزیز. نه برنگشت. راااحت شدم. لَختِ لَخت شد. تاالان 4 بار حموم رفتم هیچیش نشد خداروشکر...

شماهم انجام دادی؟ برگشت مگه؟

سلام عزیز. نه برنگشت. راااحت شدم. لَختِ لَخت شد. تاالان 4 بار حموم رفتم هیچیش نشد خداروشکر... شماهم ...

انجام دادم، پایین موهام که دمیج بود از اون حالت اول که کراتین کردم و صاف شد برگشته یکم😞

2706