2733
2734
عنوان

موهامو کراتین کردم

6906 بازدید | 46 پست

اما بعدش واسم اتو و سشوار کشید

دل چرکین شدم

ینی بدونِ اونا صاف نمیشدموهام!؟

گفت تا3 روز نشوری موهاتو

کیا کراتین کردن؟؟ روالش همینه؟؟ یاکلاه گذاش سرم.

خوب شده شلاقی شده. خوشم اومد. فقط امیدوارم بعدِ حمومم بمونه

شامپو و مراقبتاتونم بگید لطفا. مرررررسی

سومین کاربریمه😖دوس دارم زندگی روووو💃اینجاسابقه ی عضویت ,نشون دهنده ی شعورِ آدماس؟؟یا باهاش گیرین کارت میدن؟! آآیا میدانستید آنشرلی هیچوقت به پمپ بنزین نرفت؟! بی باکی از صفاتِ بارز آنشرلی بود!  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عکس کامل میزاری لشکر کشی کنم 🤭

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2738
هزینش چفدشد

چتری هام. از پشتِ گوش تا این گوش. 150

سومین کاربریمه😖دوس دارم زندگی روووو💃اینجاسابقه ی عضویت ,نشون دهنده ی شعورِ آدماس؟؟یا باهاش گیرین کارت میدن؟! آآیا میدانستید آنشرلی هیچوقت به پمپ بنزین نرفت؟! بی باکی از صفاتِ بارز آنشرلی بود!  

مبارکت باشه 

نمیخوام ناامیدت کنم ولی خاله من ۳ بار کراتین کرد هرسه بار بعدازچندماه بازبرگشت این سری که کراتین کرد بعدازکمتره یکماه برگشت و موج دار شدموهاش

خواهرمم ک کراتین کرد بازفرشد

ایناهمش کلک پوله و به شدت سرطان زاست

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  

روالش همینه . اتوکشی بعد شستیش و سشوار کشیدن دیگه 

سه روز نباید موهاتو ببندی یا بشوری بزار اویزون باشه بعدم ماسک و شامپوی مخصوصشو بخر و ازش مراقبت کن بعد از حمام هم سشوار ملایم بزن و خشکش کن 

مبارکت باشه

اللهم صل علی محمد و ال محمد
2706