2737
2734

من توی هفته نهم هستم خدایا واقعا دارم میمیرم از تهوع و درد معده 😭😭 دکتر هم قص داده میخورم ، بالا نمیارم اما از صبح تا شب تهوع دارم و معدمو ک دیگه دوس دارم بکنم بندازم دور یکی کمکم کنه 

من خوردم چند روز اثر داشت در حد کم ...ولی دمیترون بخور عالیه فقط. مواظب باش یبوست نشی

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

ببین سعی کن ویتامین سی زیاد بخوری. کیوی. پرتقال... تخم شربتی.... اینا سرشارن از ویتامین سی. 

من سبرابی خوردم یکی دوبار هوسی. خوب بود. قرص دمیترون بخور عالیه.... 

گلابو بو بکش. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من خوردم بالا اوردم😐

هیچچچ تاثیری نداشت😂

ببین من ازمایش دادم انزیمای کبدم تغییر کرده بود تو ازمایشاتت بگو دکترت بنویسه دارو میدن 

البته من استراحت بودم هیچ دارویی جرات نمیکردم استفاده کنم

2738
ببین سعی کن ویتامین سی زیاد بخوری. کیوی. پرتقال... تخم شربتی.... اینا سرشارن از ویتامین سی.  م ...

دمیترون سه ماهه اول اشکال نداره ؟ دکتر به من اندانسترون داد ، متاسفانه میوه اصصصلا به معدم سازگار نیست ، تخم شربتی رو هنوز امتحان نکردم

دمیترون سه ماه اول میدن ؟ واسه تهوعه یا روی سوزش هم اثری داره؟

کلا دمیترون رو برای تهوع میدن مخصوصا سه ماه اول برای سوزش معده زیاد تاثیر نداره اثرش روی تهو هست

تیکر تولد یه سالگی پسر قشنگم مسیحا
دمیترون سه ماهه اول اشکال نداره ؟ دکتر به من اندانسترون داد ، متاسفانه میوه اصصصلا به معدم سازگار نی ...

‌وای مگه میشه میوه نخوری. هرکی تو سه ماه اول ویار غذایی داره خودشو با میوه سیر میکنه.... معده درد اگه داری برو عطاری. عرق بادرنجبویه بخر. برا بارداریت اصلا ضرر نداره. بعد ناهار تو شامتو صبونت میخوری. خوب میشی... قشنگ معدت خوب میشه. میوه برا نی نی لازمه... من هفته 25 باداریم... دمیترونو دمتر زیر سه ماه داد بهم.ولی ملا من قرص شیمیایی نخوردم. گفتم بچم گناه داره. تحمل کردم و با چیزای ذیگه درمون کردم حالت تهوعمو... 

تحمل تحمل تنها چیزی که به ذهنم میرسه همینه

من هفته دوازده هستم گاهی وقتا گوجه سبز تهوعمو کم میکنه ولی بازم شبا معدم هیچ چیزو تحمل نمیکنه و پس میزنه بعدشم از سر معده تا گلوم شروع میکنه سوختن ولی چه میشه کرد 

دمیترون سه ماهه اول میدن ؟ اخه الان اندانسترون دادن

بله من خوردم

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
‌وای مگه میشه میوه نخوری. هرکی تو سه ماه اول ویار غذایی داره خودشو با میوه سیر میکنه.... معده درد اگ ...

مثلا امروز به زور یه نصف به و یکم توت خوردم اننننقدر معدم درد گرفت که گریه کردم ، پرتغال سیب طالبی هم امتحان کردم اونارو ک بالا اوردم کلا 

2706