2733
2739
عنوان

چنتا توصیه برا لاغری و سلامتی گوارش

4459 بازدید | 26 پست

تو تاپیک یکی از کاربرا اینو تایپ کردم براش گفتم حیفه بزارم اینجا بقیه هم استفاده کنن

من پرستارم و اینا رو تو واحد تغذیمون خوندیم... بی پایه و اساس نیستن

خودمم رعایت میکنم 

1. ریزه خواری اصلا نکن.. یه ببسکوییت بخورم یه خرما یه قاشق از مربا و... 

2.نیم ساعت قبل غذا یه بشقاب سالاد کاهو بدون مایونز و با روغن زیتون بخور یا سیب... سالاد شیرازی اشتها رو باز میکنه

کاهو و سیب جز فیبرهایی هستن که تو دستگاه گوارش حجیم میشن و باعث میشن حجم کمتری برا غذا بمونه... دفت کن نیم ساعت قبل نه همزمان با غذا

3.صبحا اول وقت حتما صبحانه بخور.. صبحانه ب گوارش فرمان میده روز شروع شده و بدن متابولیسمش رو افزایش مبده

4. نون تو یه وعده غذایی اصلا بیشتر از اندازه یه کف دست نخور

5. صبحا یه لیوان اب ولرم بخور به محض بیدار شدن 

بشدت برا یبوست و دستگاه گوارش خوبه

6. از اب سرد و خنک دوری کن

7. برا برنج چند روز تعداد قاشق غذایی رو که میخوری بشمار بعد یه میانگین تعیین کن مثلا اگه تو هر وعده 25 تاس یه هفته 24 قاشق بیشتر نخور.. هفته بعد 23..هفته بعد 22..هر 4 قاشقی که کم میکنی 3 هفته رو اون نگهدار بعد ادامه

8. بحد ترکیدگی نرس.. قراره سیر بشی نه اینکه بترکی

9.میان وعده هاتو اگه ضعف نمیکنی با میوه پر کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مشکل من ریزه خواری اونم اخرشبه واینکه ی باکف دست نون سیرنمیشم براهمین مجبورمیشم ریزه خواری کنم😢چیکا ...

من ساعت ۷ شب مسواک میزنم ... به هیچ عنوان چیزی نمیخوام تا فردا ساعت ۷ صبح صبحانه .. فقط شاید چایی بدون قند بخورم

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
2740
مشکل من ریزه خواری اونم اخرشبه واینکه ی باکف دست نون سیرنمیشم براهمین مجبورمیشم ریزه خواری کنم😢چیکا ...

تو کدوم وعده با یه کف دست سیر نمیشی؟

شام رو کی میخوری کی میخابی؟ 

من9شام میخورم بدش همش گندمیزنم😣چن کیلوکم میکنی اینجوری؟

۱۰ کیلو که کم کردم ... ولی با این روش خیلی وقته وزنم ثابت مونده و برنگشته

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
تو کدوم وعده با یه کف دست سیر نمیشی؟ شام رو کی میخوری کی میخابی؟ 

صبحونه و ناهار و شام میگم یکی میخورم ولی میبینی گند زدم

ساعت1میخابم ولی خب12که مسواک میزنم دیگ هیچی نمیخورم تا 12هی گندمیزنم😭

مطالبش جالب بود  باتشکر ،خوب حالا  بقیه ش رو هم بزار  

همینا فعلا تو ذهنمه میتونبد از بشقاب کوچیکتر استفاده کنید... رنگ ابی اشتهارو کم میکنه... تند تند نخورید... مبتونید بین چند قاشق با هم دبگه حرف بزنید که قند خون بالا بره و زودتر فرمان سیری بده مغز... میوه های کالری منفی مثل خیار و کاهو خیلی خوبن...  شمردن قاشق ها بسیااااار موثره