2733
2739

من باید از روز دوم پریود آمپولهامو شرو کنم..الان از صب لک دیدم ولی پریود نشدم..نمیدونم امروز روز اول حساب میشه و فردا باید بزنم امپولامو یا لک جزء پریود حساب نمیشه؟؟؟  

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به نظرم بایداز همون لک حساب بشه

مطمعنی؟اخه بعضیا میگن از شروع خونریزی زیاد..گیج شدم

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
لكه جز پريود نيس وقتي درداي پريودت شروع شد اونموقع شروع كن مگه دكترت بهت ال دي نداده بود ماه قبلش؟

من دردام ی هفتس شرو شده..ن ال دی براچی

2738
دکتر من میگه شروع خونریزی روز اوله نه لک... 

یعنی اگه تاشب خونریزی نشد فردا نزنم امپولمو

لک جز پریودی نیست

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
نگید ک تاحالا هیچکی ای وی اف نکرده    

ای بابا من بعداز6سال انتظار باپنجمین آی وی اف بار دارشدم انشاالله شما زودی مامان بشی عزیزم😍

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
وقتی خونریزی شروع شد .دکتر همیشه بهم تا کیید می کرد

برا ای وی اف؟یعنی لک اصلا حساب نیس

2706