2737
2734
عنوان

کمک مالی شوهر به خانواده ش ولی پنهانی

| مشاهده متن کامل بحث + 3850 بازدید | 87 پست
خب من گفتم حق منم هست،پول زندگیه منه،به خوبی البته نه قهرو اینا،البته من شوهرم پدرش پشتوانش نبود بخا ...

ما هم پدر شوهرم هیچ کمکی بهمون نکرده هیچ وقت اگه خونمون هم اومده برا کاری کرایه ماشینش رو حتی بهش داده ...خیلی زورم میگیره ولی بازم چیزی نمی گم مگه اینکه دعوامون بشه اونوقت میگم هرچی پول داریم به خانوادت میدی

آره آدم خوبیه...ولی اونایی هم که شوهر کردن چرا باید حق ما به اونا داده بشه 

بستگی داره اونا دارن زرنگی میکنن و میگیرن ازش یا که نه واقعا نیاز دارن.

اگه نیاز دارن که میشه: تو نیکی میکن و در دجله انداز

اما اگه زرنگیه ، حواست رو جمع کن تقصیر خودته . تو هم زرنگ باش.  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما هم پدر شوهرم هیچ کمکی بهمون نکرده هیچ وقت اگه خونمون هم اومده برا کاری کرایه ماشینش رو حتی بهش دا ...

اشتباه ميكني كه چيزي نميگي اتفاقا بايد اعتراض كني و بدونه كه نارحتي

شايد جلو شما بگه به تو ربطي نداره ولي قطعا روش تاثير ميذاره

ازش طلا بخواه ماشين شخصي بخواه مسافرت بخواه هرچقدرم مقاومت كرد شما كوتاه نيا مجبورش كن انجام بده

ديگران راقضاوت نكنيم.
2728

آرامــش...

هـنر نپرداختن به انبـوه مسائلیست

که حــل کــردنش سهـــم

خـــ❤️ـــداست...

اگر نیاز نداری ول کن. چی میخواهی که نداری . اگه خونه و ماشین ندارین یا خوب نیست بله و گرنه بزار اونا هم فیضی ببرند. خودت رو بزار جای اونها . خوب نیست باعث قطع امید اونا تو باشی. 

بماند که ممکنه دردسر هم درست کنن واست. شوهرت آدم بزرگه . عقلش میرسه . 

2740
آرامــش... هـنر نپرداختن به انبـوه مسائلیست که حــل کــردنش سهـــم خـــ❤️ـــداست... اگر نی ...

خانوم عزیز حرفتون درست ولی هیچی نمیارزه به اینکه زن ادامش نداشته باشه تو زندگیش پس برای چی دختر مردمو میگیرن اون دخترهم خانوادش براش زحمت کشیدن. ن هم به امید شوهرش و ایندش میاد زیر ی سقف 

استارتر  بچت چیزی بخواد یا خودت حتی دلت با ی شیشه ادکلن یا لاک خوش باشه اگه بگی میخره؟یا میگه ن ندارم لازمت نیست و فلان.ولی از اون طرف خانوادش و خواهرش ک هییییچ حقی توی زندگی شما نداره احتیاجاشو با پول شوهرت برطرف کنه

خانوم عزیز حرفتون درست ولی هیچی نمیارزه به اینکه زن ادامش نداشته باشه تو زندگیش پس برای چی دختر مردم ...

بخدا پای خانواده م رو از خونم بریدن ...انقدر بدن...منم میگم کمک کنه ولی حد و اندازه داره

استارتر  بچت چیزی بخواد یا خودت حتی دلت با ی شیشه ادکلن یا لاک خوش باشه اگه بگی میخره؟یا میگه ن ...

نه که نخره میخره برامون ولی بعد از چند وقت ...مثلا ضد آفتاب تموم شد بعد از یک ماه برام خرید....چرا باید اینجوری باشه وقتی من میتونم اون لحظه بخرم یا هر چیز دیگه که بخوابم با فاصله میخره

بخدا پای خانواده م رو از خونم بریدن ...انقدر بدن...منم میگم کمک کنه ولی حد و اندازه داره

چرا ؟ میترسن پولش رو بده به خانواده تو  ؟ این به اخلاق برمیگرده . کاری کن کمتر شوهرت سمت اونا بره. معمولا داماد خونه مادر زن هست و با اونا صمیمی .