2733
2734
عنوان

چرا

424 بازدید | 76 پست

چرا خدابین بندهاش فرق میذاره مثلا خواهرای خودم  به زیبای من نیستن بخدا تمبل  بودن زیاد اخلاقم نداشتن اشپزی رو از من یاد گرفتن با اینحال که من کوچیک ترم حتی فامیلم اخلاقاشون رو قبول نداشتن الان بیا ببین چقد موفقن من نازا شدم  ورشکست شدم نابودشدم کلا اونوقت خواهرم زنگ میرن بهم میگه باردارم کلی هم بهش تبریک گفتن دلم خیلی شکست بعدش گفت تازه تو نفر اولی هستی که بهش گفتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم میخواسته خوشیش رو با شما تقسیم کنه شاید فکر کرده شما خوشحال میشید 

قسمتی از زندگی هم دست خودمونه

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2738

صبر  داشته باش عزیزم زندگی همش پستی نیس بلندی هم داره سهی کن ارامش داشته باشی بیخیال باشی محصوصا تو زمینه بارداری اینو یکی از اقوامم ک دکتر زنانه گفت زیاد استرس نداشته باش فک نکن یهو میشع 💙 خدا بزرگه فقط زندگی خودتو نگاه کن مقایسع نکن

تاریک ترین لحظه ی شب قبل طلوعه خورشیده...شاید الان همون تاریک ترین لحظه شبمونه...الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم💙
عزیزم میخواسته خوشیش رو با شما تقسیم کنه شاید فکر کرده شما خوشحال میشید  قسمتی از زندگی هم دست ...

ایناکه دست من نبود من فقط ادم احمقی بودم که هرچی پول طلا دادم به بقیه خودم به هیچ رسیدم

چی بگم ،هر کسی یه غمی داره ،منم به خدا از نظر ظاهری خیلی سرتر از دخترای فامیلم بودم خاستگارایی که من داشتم اونا نداشتن ،بعد با یه پسر متظاهر که فکر میکردم خیلی چشم پاکه ازدواج کردم و انقدر سختی و بدبختی کشیدم وقتی از روز اول ازدواج خیانتاش و دیدم بعدم این پسر مشکل جنسی داشت و بهم نگفت و با من ازدواج کرد ،بعد ۳ سال جدا شدم ،الان دخترای فامیلمون ببین چه زندگی دارن شوهرای خوب خانه ماشین ولی من ،یه دختر افسرده و گوشه نشین شدم ،هر روز حسرت میخورم میگم فرق من با اونا چیه ؟😞😞😞😞😞😞

چی بگم ،هر کسی یه غمی داره ،منم به خدا از نظر ظاهری خیلی سرتر از دخترای فامیلم بودم خاستگارایی که من ...

چ مشكلي داشت يعني

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
2706