2733
2734
عنوان

دیگه خسته شدم 😫😫

165 بازدید | 12 پست

صبح ساعت ۷پا میشم با پسرم 

براش صبحونه درست میکنم 

گاهی خرما و بیسکویت

گاهی حریره بادوم 

گاهی فرنی و.... اما لب نمی زنه به غذا بخدا دیگه انگیزه ندارم درست کنم براش  همش میخاد غذای سفره رو بخوره 

غذاهای مقوی که براش درست میکنم نمیخوره 

۸ماهشه 

مادرشوهر و خواهرشوهرمم بچه ش با بچه من یکیه میگن بهش غذای سفره بده ظلم نکن بزور این غذاها رو نده 

من ظلم میکنم که قید خوابم و میزنم پا میشم با جون دل غذای کمکی بچمو خوب درست میکنم و قید خواب و خوراک خودمو زدم 😫

😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ادویه داره خودم عذاب وجدان میگیرم حس میکنم دارم کوتاهی میکنم 

خب وقتی درست میکنی یکم براش جدا توی قابلمه با نمک و ادویه کمتر درست کن بعد بیار سر سفره همین طور که خودتون میخورین بهش بده

2740

عزیزم دکتر پسر من خیلی سخت گیره ولی گفت از ۹ ماهگی غذای سفره بده بهش همه چی از کله پاچه گرفته آبگوشت ، فقط ماهی و پنیر و عسل تا یک سالگی نده ...

ولی خب پسر من برعکس پسر شما غذا نمیخوره دوس نداره 😒😒😒

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
حریره بادوم چیه    

بادومو اسیاب میکنی یک قاشق مربا خوری ارد برنج اضافه میکنی +یه بندانگشت نبات میزاری خوب بپزه اخر سرهم با شیرخودت یا شیر خشک ترکیب میکنی میدی نی نی 

روزی ۴تا بادوم مجازه

😒