2733
2739

من پسرم دوماه و نیمشه   شیر مادر میخوره  چون وزن نمیگیره  شیر خشک هم شبا بهش میدم   

تو سایت داشتم میخوندم  بعضی ها میگفتن  

نان خوب نیست  

واقعا خوب نیست  ؟ 

چی بدم که خوب وزن بگیره  

خدایا کمکم کن. دوباره ارادمو قوی کن. من میخوام لاغر شم. میخوام ادامه بدم.  یبار دیگه دلی تو دلم بزار. یبار دیگه کمکم کن. دستتو ول نمیکنم.  یبار دیگه دستمو بگیر

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
من به هر دوتا بچهامم نان ۱ و۲ دادم عالی بودن هیچوقتم کمبود وزن نداشتن

منم بهش میسازه   ولی خب شنیدم خوب نیست   میترسم 

خدایا کمکم کن. دوباره ارادمو قوی کن. من میخوام لاغر شم. میخوام ادامه بدم.  یبار دیگه دلی تو دلم بزار. یبار دیگه کمکم کن. دستتو ول نمیکنم.  یبار دیگه دستمو بگیر
2738
آپتامیل بچه م خیلی بهش ساخت

اپتامیل چنده  و قبل از اون  نان هم دادی

من اپتامیل میدم بهش ولی دکترش گفت نان هم میتونی بدی.

چیزی در مورد اینکه کدوم بهتره نگفت 

عزیزم ترس نداره. شیرخشک باید به بچه بسازه. مثلا بعضیا با اپتامیل اسهال میگیرن، یا بعضیا با نان یبوست. اگه بهش میسازه بهش بده. خیلی شیرخشکا باهم فرق ندارن

..

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊

نان مال شرکت نستله هستش که هم صهیونیستیه هم تراریخته. اگر توان مالی داری سیمیلاک بده

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ
2706