2733
2734
عنوان

ختم حدیث کسا **16اردیبهشت تا 24خرداد**

| مشاهده متن کامل بحث + 4687 بازدید | 836 پست
سلام  امروز 23خرداد به نیت مامان @mahbubehhhhhhhh      حدیث کسا م ...

سلام فرانک عریز و ممنون از زحمات 🌺🌺

الحمدلله که سعادت خوندن چند روز حدیث کسا رو با هم داشتیم 

کاش میشد چله دعای عهد  هم بزاریم و با هم بخونیم 

سلام فرانک عریز و ممنون از زحمات 🌺🌺 الحمدلله که سعادت خوندن چند روز حدیث کسا رو با هم داشتیم  ...

سلام عزیزدلم😍😍😍خواهش میکنم گلم،

خدا روشکر عزیزم،قبول باشه ان شالله 

عزیزم من از خدامه بازم چله بذارم ولی این دو هفته امتحانام شروع میشه نمیرسم زیاد سایت بیام، بعدش سرم خلوت میشه تک تک تگ میکنم اگر دوست داشتین تو ختم جدید شرکت کنید منم خیلی خوشحال میشم دوباره همراهتون ختم جدید رو شروع کنیم😘😘😘دعا عهد هم چشم خیلیم عالیه

لطفا برای شادی روح مامان و بابام صلوات بفرستید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزدلم😍😍😍خواهش میکنم گلم، خدا روشکر عزیزم،قبول باشه ان شالله  عزیزم من از خدامه بازم ...

امیدوارم تو امتحانات موفق باشید ،،،🌺🌺

اگه چله ای رو گذاشتید ،،ممنون میشم منم تگ کنید ،،

امیدوارم تو امتحانات موفق باشید ،،،🌺🌺 اگه چله ای رو گذاشتید ،،ممنون میشم منم تگ کنید ،،

ممنون عزیزم مرسی😘😘😘حتما عزیزم خیالت راحت

2728

سلام دوستان عزیزم‌.امروز ب نیت مامان mahbubehhhhhhhعزیزحدیث کسا خوندم.ان شاءالله حاجت روا باشن و خدا بهترینها را براشون رقم بزن

اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم

سلام دوستان عزیزم‌.امروز ب نیت مامان mahbubehhhhhhhعزیزحدیث کسا خوندم.ان شاءالله حاجت روا باشن و خدا ...

ممنونم عزیزم

حاجت روا بشین

((((((خدایااااااا عاااااااشقتم))))))                                    
2738

@mahbubehhhhhhhh   عزیز سلام ب نیت مادرت خوندم ایشالا حاجت روا بشن💚

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
@mahbubehhhhhhhh   عزیزم به نیت مادر گرامی خوندم امیدوارم هر چه سریعتر به هر آنچه در دل دارن ...

ممنونم عزیزم

ان شالله شما هم به زودی زود و بهترین شکل ممکن حاجت روا بشی

((((((خدایااااااا عاااااااشقتم))))))                                    

سلام 

امروز 24خرداد به نیت @13505 حدیث کسا میخونیم و براشون دعا میکنیم 

عزیزم ان شالله خدا گره از مشکلت باز کنه و خیلی زود هر حاجتی که داری برآورده به خیر بشه،الهی آمین

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

التماس دعا

2706