2733
2739

سلام دوستای گلم . میخوام دوربین عکاسی بخرم .ممنون میشم اگه سر رشته ای دارین بهم کمک کنین . چ برندی باشه بهتره خصوصیات اون برند رو اگه بلدین بهم بگین .قیمتشم تا ۵ میلیون . بیشتر نباشه 

ممنون میشم راهنمایی کنید

قانون زندگی من : یا هیچی ، یا همه چی  

مارک nikon خیلی خوبه ولی الان مدلهاش خیلی گرونه سری d خیلی خوبه مثل d750 .مدلهای دیگه اش ارزونه سری p 

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

استاد من میگفت کنون الکی گرونه همون کیفیتو نیکون داره با قیمت مناسب تر میگفت نیکون رنگ عکساش طبیعیه و استفاده ازش راحت تر از کنونه.کلا استاد ما نیکونو پیشنهاد میداد. منم نیکون گرفتم

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
استاد من میگفت کنون الکی گرونه همون کیفیتو نیکون داره با قیمت مناسب تر میگفت نیکون رنگ عکساش طبیعیه ...

مربی منم میگفت یا کنون یا سامسونگ کلا کنون بخاطر این میگفت چون اگه ی وقت خراب شد تمام تجهیزاتش گیر میاد چیز ناشناخته ای نیس

راستی هر چه برد لنز بیشتر باشه سنگین تر میشه اگه دنبال یه دوربین حرفه‌ای اما سبک هستی لنزهای برد کوتاه تری مثل ۵۵ میلی رو بگیر. دوست من لنز 70 تا 200 میلی گرفته بود انقدر سنگین بود دستش همش خسته میشد. اگه مبتدی هستی با همون 55 میلی کارت راه میوفته. راستی لنزهای برد زیاد گرونتر هستن و هر چی برد لنز بیشتر باشه کیفیت عکس پایین تر میاد.

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
راستی هر چه برد لنز بیشتر باشه سنگین تر میشه اگه دنبال یه دوربین حرفه‌ای اما سبک هستی لنزهای برد کوت ...

مرسی عزیز دلم . اره مبتدی هستم شما دوربینتونو چند گرفتین

مربی منم میگفت یا کنون یا سامسونگ کلا کنون بخاطر این میگفت چون اگه ی وقت خراب شد تمام تجهیزاتش گیر م ...

سامسونگ هم خوبه شما ک میدونین؟؟

2706